Допоки поляки урізають фінансування українських біженців, німці збільшують виплати: кому і скільки видадуть

На тлі утоми від війни в Україні та зниження підтримки біженців у Західній Європі Німеччина навпаки вирішила суттєво підвищити допомогу з виплатою різноманітних пільг.

Німеччина додає

Після 24 лютого 2022 року найбільше українців втекли від війни до Польщі. Але значна частина людей опинилася й у Німеччині. Уряд цієї країни надавав всіляку фінансову допомогу постраждалим від бойових дій.

Українці отримували виплати, ідентичні до тих, що виплачуються німцям. З 1 січня 2024 року їх розміри мають збільшитися. Такого рішення дійшла Федеральна рада на основі подання Федерального міністерства соціальних справ.

Тож усі біженці, які отримували Bürgergeld або будь-які інші види соціальної допомоги, стануть отримувати більше. Для самотніх дорослих заплановано збільшення суми виплат на 61 євро, тож з Нового року це буде вже €563.

Загалом стандартна ставка соціальної допомоги зросте на 12%. Отже, сімейним парам виплачуватимуть по €506 на кожного (на 55 євро більше), дорослим людям в установах – €451 (зросте на 49 євро).

Збільшаться розміри виплат і на дітей: на кожного підлітка держава сплачуватиме €471 (+51 євро), на дітей €390 (+42 євро), на малюків до 5 років €357 (+39 євро). Окрім цього, зросте допомога на придбання шкільного приладдя.

Польща віднімає

Натомість у Польщі зовсім інша ситуація. Вже у 2024 році багато українців залишаться без певних видів соціальних допомог. Оскільки масові виїзди людей з України припинилися, то в уряді вирішили скоротити певні види виплат.

Цьогоріч українські біженці з маленькими дітьми мали право на допомогу в 400 злотих за програмою 400 Plus, до тисячі злотих за програмою Rodzinny kapitał opiekuńczy та 500 злотих за програмою “Сім’я 500+”.

Нові статті

Схожі статті

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.