Тваринки, що вражають талантами не згірш людей: пацюк, слон і черепаха малюють картини-шедеври

Придбати картину, намальовану пацюком, слоном чи черепахою, нині не проблема. Тварини-художники працюють доволі продуктивно, даруючи світу неповторні абстракції.

Пацюк

Амалі Андерсон навчила свого ручного пацюка малювати. Тваринка робить це лапками. Хазяйка опускає кінцівки улюбленця в акварель. Після цього він сновигає по аркушу паперу. На один малюнок Дарій витрачає зазвичай зо 10 хвилин.

Тварини-художники вражають власними шедеврами

Дівчина, що навчається на аніматорку, продає витвори мистецтва свого годованця. На жаль, щур-митець проживши 6 років, відбув на небеса. Тож на пам’ять про Дарія залишилися лише його картини.

Слони

Якщо пацюк, що вміє малювати, це швидше виняток з правила, то слони – відомі майстри. Вони залюбки беруть до хобота пензель і створюють дивовижні твори. Американці, вихідці з України Віталій Комар і Олександр Меламід розробили цілу програму навчання тайських слонів художньому мистецтву.

Тварини-художники вражають власними шедеврами

За спостереженнями працівників ферми кожен із тварин має власний стиль живопису. Зазвичай на світ з’являються абстрактні полотнища. Але деяким особливо талановитим тваринам вдається зобразити дерева з квіточками й навіть портрети.

Черепаха

Невеличка Купа навіть не здогадується, що стала чи не найбільш плодовитою художницею з усього світу фауни. З-під черевця черепахи вийшло вже близько 8 сотень абстрактних шедеврів. Кіра Ейн Варзеджі сама художниця, й домашню тваринку привчила до малювання.

Тварини-художники вражають власними шедеврами

Жінка вичавлює на полотно фарби різних кольорів, садить туди Купу, і та повзає, змішуючи палітру. Зазвичай на весь процес у черепашки йде близько 20 хвилин. Отак майстриня з будиночком на спині й займається творчістю вже 5 років поспіль.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.