Перше Різдво в статусі Королеви: Камілла запросила дітей та онуків на свято до маєтку Сандрінгем у Норфолку

Дружина Короля Великої Британії Карла III – королева-консорт Камілла, зустрічає перше Різдво у новому статусі. Вона вже запросила на святкування своїх дітей з онуками.

Діти Королеви Камілли від шлюбу з Ендрю Паркер-Боулзом вперше отримали запрошення на святкування Різдва. Урочисті заходи відбудуться в маєтку Сандрингем, що розташоване у Норфолку. Том Паркер-Боулз, якому вже виповнилося 48 років, та його сестра Лора, що на 3 роки молодше (їй виповнилося 45 років) відсвяткують це Різдво разом із новими Королем та Королевою Британії.

Королева Камілла та її діти від першого шлюбу
Королева Камілла та її діти від першого шлюбу

Як повідомив Кріс Шип, редактор ITV Royal — у 2023 році  був кардинально змінений список гостей, запрошених на святкування Різдва. Це сталося вперше після смерті Королеви Єлизавети II і було зроблено з метою врахування родичів з боку дружини нового короля Чарльза – Камілли.

За інформацією від видання Daily Mail, наближеного до королівського Палацу — в Камілли від першого шлюбу залишилось двоє дітей: Том та Лора, а ще — п’ятеро онуків. Джерела, наближені до королівської родини, стверджують, що Королева Камілла підтримує добрі та теплі стосунки з дітьми і онуками.

Також на свято Різдва до Короля Карла III запросили дітей та онуків самого вінценосного монарха: принца та принцесу Уельських зі своїми трьома дітьми, а також інших членів королівської родини.

А ось опальний принц Гаррі зі своєю дружиною Меган Маркл і двома дітьми, вочевидь — не приїдуть привітати батька-короля зі святом Різдва. Запрошення на урочистості їм не надсилали. Молодший з синів принцеси Діани разом зі своєю новою родиною планує провести Різдво в Каліфорнії. Цікаво, що торік Чарльз надсилав молодшому синові запрошення на Різдво, але він тоді від нього відмовився.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.