Дюймовочка існує насправді: як виглядає 16-річна дівчинка, яка народилася з вагою у 900 г. ФОТО

Коли дитина народилася з вагою 900 г, лікарі були певні, що немовля не виживе. Натомість дівчинка вже відзначила 16 років, хоча й має дуже мініатюрний вигляд.

У 2007 році в англійській родині Гарсайдів народилася дівчинка, яку назвали Шарлоттою. Немовля було зовсім крихітним й важило всього 900 г. Вагітність жінки розвивалася нормально, а перейми розпочалися на 8-му місяці.

Перед пологами лікарі були певні, що мають справу з 24-им тижнем вагітності. Насправді ж це був уже 36-ий. Малятко було схоже на порцелянову ляльку. Медики не давали шансів на життя, але Шарлотта всупереч прогнозам уже відзначила 16-річчя.

В Англії Дюймовочка відзначила 16 років

На жаль, дівчинка так і залишилася Дюймовочкою, хоча всі її родичі мають нормальні людські параметри. Дитинство дитини минуло по лікарнях. Доводилося весь час здавати купу аналізів. Було складно, але Шарлотта все винесла з дивовижним спокоєм.

Тож попри мініатюрні розміри дитина має сталевий характер. Скільки відміряно жити з таким рідкісним генетичним діагнозом, не береться прогнозувати жоден лікар. Натомість рідня Шарлотти насолоджується кожним днем спілкування з дитиною.

В Англії Дюймовочка відзначила 16 років

Тепер Гарсай знає, що страждає на первинну карликовість. Цей ген присутній у батьків дівчинки, але не передався жодній іншій дитині, проявившись виключно у Шарлотти. У неї не лише маленький зріст, але й вушка, ніс, череп, дуже мало волоссячка на голові.

Зазвичай люди з карликовістю не виростають вище метра й рідко доживають до підліткового віку. Коли маму Шарлотти виписали з пологового будинку, попередили, що навряд чи вони відзначать 1-річчя дитини. Натомість минуло вже 16 років, а дівчинка жива.

Вона ходить до школи, отримує відмінні оцінки, залюбки спілкується з однокласниками й не здатна довго всидіти на одному місці. Шарлотта бере участь у всіх родинних розвагах і навіть катається на конях.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.