Кіт на ім’я Мяо став мером тварин у містечку в Італії: як виглядає пухнастик та що входить у його обов’язки

В італійському муніципалітеті Чивіта д'Антіно в провінції Л'Аквіла з'явився свій мер тварин. Ним став чорно-білий котик Мао, що до цього був талісманом міста. Детальніше читайте далі у статті.

У муніципалітеті з населенням у 980 осіб (серед яких є один громадянин України), що знаходиться в 85 кілометрів від Рима, з’явився перший мер тварин. Ним став котик Мяо, що є улюбленцем доньки заступника справжнього мера містечка. До речі, це не перший кіт-чиновник в Італії – у сонячній країні в містечку Гравеллона-Ломелліна у Ломбардії традиція обирати котячого мера процвітає аж з 2005 року.

В італійському містечку чорно-білий кіт став мером тварин

Територія муніципалітету Чивіта-д’Антіно складає всього 28 квадратних кілометрів, і котик Мяо, що “облазив” уже кожну щілину в містечку, доволі довго був його талісманом. Кіт, попри те що має хазяїв, прогулюється по муніципалітету в пошуках пригод, їжі та ласки від місцевих жителів.

Кіт настільки полюбився жителям, що пані мер Чивіта-д’Антіно Сара Чіккінеллі разом із заступником вирішили зробити його місцевим “мером кішок”. Це зробили символом поваги місцевої влади до прав тварин, і способом привернення уваги до волелюбних та пригодницьких братів наших менших. Як кажуть справжні можновладці, важливо розуміти, що навіть маючи власний дім та господаря, деякі кішки можуть лишатися мандрівниками та заглядати до інших у пошуках пригод – і за це їх не варто засуджувати.

Відомо, що Мяо залишиться на “посаді” протягом року, а потім шляхом висунення і голосування – як на справжніх виборах, – оберуть нового мера тварин. Мяо носить стрічку у вигляді прапора Італії та все так само вештаєтсья по Чивіта-д’Антоніо, звеселяючи жителів та виконуючи цим свої обов’язки пухнастого чиновника. Місцеві люблять котячого мера настільки, що став героєм книжки казок для дітей авторки Мануели Ротілі та красується на її обкладинці.

А що про це думаєте ви?

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.