Щур із Нідерландів записав хіт на губній гармошці і тепер збирає мільйони переглядів у TikTok

В Нідерландах трапилась кумедна історія. Щур на ім'я містер Білк став неймовірно популярним, зігравши на... губній гармошці. "Один Факт" розповість детальніше, як йому це вдалося.

Щур-музикант із Нідерландів здивував соцмережі своїми вміннями. Цей хлопчик зіграв на губній гармошці, а його господарі обробили щурячий твір і… розмістили в публічному доступі.

Тепер цей хіт користувачі з Tik-Tok використовують для запису танцювальних відео. Більш того — доопрацьована версія цього треку вже з’явилась на музичній платформі Spotify.

Ця дивовижна історія почалась з того, що господареві щура на ім’я Містер Білк… подарували невеличку губну гармошку до дня народження. Чоловікові спало на думку зробити невеличкий музичний концерт за участю щура, що був їх домашнім улюбленцем.

Щоб залучити Містера Білка до музики, його господар… змастив губну гармошку медом. Звісно, щур від такої смакоти відмовитися не зміг. Гризун злизував з поверхні гармошки мед і одночасно “грав” прилипливу мелодію.

Після цього володарі маленького музиканта обробили новий твір в спеціальній програмі і… виклали до соцмережі Tik-Tok.

Всього за тиждень музику малечі-щура подивились 4 мільйони разів. Втім, господарям Містера Білка цього показалося замало і вони вирішили доопрацювати музику, доповнивши гармошку драм-партією і клавішними інструментами.

До речі, поки володарі допомагали домашньому улюбленцю з опрацюванням музичного твору — сам Містер Білк тихенько відпочивав поряд.

Щур Містер Білк зіграв на губній гармошці пісню, що стала хітом
Щур Містер Білк зіграв на губній гармошці пісню, що стала хітом

У щура Білка вже з’явилися прихильники зі всього світу. Деякі користувачі Tik-Tok створили ремікс на щурячу пісеньку. Господарі гризуна, в свою чергу, створили відео — в ньому тварина уважно слухає оновлену версію свого треку. По задоволеному виразу мордочки стає зрозуміло: цьому красеню все подобається.

Можливо, натхненний успіхом у соцмережах, щур Білк в подальшому запише й свій перший альбом, який без усіляких сумнівів, стане неймовірно популярним.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.