Одеситка нахапалася кредитів, заклала свій будинок і здійснила мрію: перша українка потрапить у космос

Колишня мешканка Одеси Ліна Бороздіна зібралася стати космічною туристкою. За приватний політ українці довелося сплатити доволі кругленьку суму й очікувати майже 19 років.

Одеситка, яка нині мешкає в США, вирішила здійснити дитячу мрію і відбути в космічний простір як туристка. Все виявилося доволі складно. Ліна Бороздіна у 2005 році сплатила $450 тисяч й очікувала на запрошення в суборбітальний космос.

Одеситка стане першою космічною туристкою України

Урешті жіночка дочекалася видатного дня. Її записали до екіпажу космоплана Unity, і жінка вирушить у небо разом із трьома іншими астронавтами. Таким чином стане першою українкою у галузі космічного туризму.

Побувати в космосі Ліна мріяла з самого дитинства. Татусь багато розповідав 3-річній дитині про зірки. Показував сузір’я на небі. Найулюбленішим із них для дівчинки була Мала Ведмедиця. Завжди шукала її з завзяттям.

Одеситка стане першою космічною туристкою України

Одеситка давно перебралася жити до США. Коли виросла, опанувала професію біохіміка. Займається науковими дослідами в цій галузі. Робить відкриття у царині клінічної ДНК, тобто практично з нічого створює нове життя.

Одеситка стане першою космічною туристкою України

У вільні хвилини Бороздіна полюбляє лежати на спині, спрямувавши погляд у зіркове небо. Щойно дізналася про можливість відвідин космічного простору, тут же почала робити відповідні кроки в цьому напрямку. Нахапалася кредитів, аби тільки мати можливість оплатити квиток. Навіть власний будинок заклала заради романтичної поїздки до зірок.

Ліна летить у складі чотирьох інших туристів. Подорож має тривати 1,5 години. Кілька хвилин команда космічних туристів проведе у нерухомості. Разом із Ліною поїде і її улюблена іграшка, яка стане першим космічним гномом на Землі.

Нові статті

Схожі статті

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.

Значить, не любили по-справжньому: Сумська, Узелков, та інші зірки, які зраджували своїм другим половинкам

Ольга Сумська, В'ячеслав Узелков, Віктор Павлік та інші зірки розповіли скільки разів були невірними своїм партнерам: що відомо про особисте життя артистів?

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.