У Короля Великої Британії Чарльза ІІІ діагностували рак: всі заплановані заходи відмінені, родина мовчить

Букінгемський палац повідомив сумну новину: король Карл III серйозно. захворів В монарха виявили онкологію і вже з понеділка він розпочав лікування. Подробиці читайте в матеріалі від "Одного Факту".

В понеділок, 5 лютого, з Букінгемського палацу Великої Британії надійшли недобрі новини. Офіційне джерело королівської родини повідомило про те, що нинішній британський монарх, король Чарльз серйозно захворів. Лікарі діагностували в короля рак.

Англійський монарх захворів на рак: офіційне повідомлення від Букінгемського палацу
Англійський монарх захворів на рак: офіційне повідомлення від Букінгемського палацу

За інформацією від Букінгемського палацу, виявити хворобу вдалося під час нещодавнього перебування короля Карла III на лікуванні у клініці з приводу збільшення розмірів простати. В повідомленні не уточнюється, яка саме форма раку виявлена медиками в короля. Але офіційне представництво зазначає що після основного лікування монарху провели додаткові діагностичні тести, в результати яких і було виявлено серйозну невиліковну хворобу.

В повідомленні зазначається, що Чарльз з цього понеділка вже розпочав регулярне лікування. Щодо морального стану монарха — то він тримається і позитивно відноситься до власного лікування. Король із великим нетерпінням чекає на повернення до своїх прямих службових обов’язків.

Усі заплановані публічні виступи король Карл III відклав на період свого лікування. В цей час його на таких заходах будуть замінювати інші члени королівської родини.

Наприкінці січня 2024 року британський монарх проходив планове лікування в клініці з приводу збільшення простати. В лікарні вінценосна особа провела три доби. Усі процедури проводились на базі приватної лікарvні London Clinic. За словами його дружини, Королеви Камілли — її чоловік під час лікування почував себе добре.

Слова підтримки монарху вже висловив прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак. Представник британської влади побажав Чарльзу III швидкого одужання та повної перемоги в боротьбі з підступною хворобою.

 

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".