Еммануель Макрон старший за дружину на 25 років: як поставилися діти Бріжит до вітчима – учня їхньої матусі

Ні для кого не секрет, що президент Франції Еммануель Макрон одружений з жінкою, яка на 25 років старша за нього. Дізнаймося, як сприйняли такого вітчима діти Бріжит.

У Бріжит була сім’я і троє дітей. Коли вчительці літератури та театрального мистецтва було 39 років, вона познайомилася зі своїм 15-річним учнем Еммануелем. Відтоді минуло чверть століття, а сестрички Тіфен Озьєр та Лоранс і їхній брат Себастьян ще й досі не можуть вибачити матері тієї необачної закоханості.

Діти Бріжит були проти роману мами з Еммануелем Макроном

Роман між учителькою та учнем поставив на ноги все провінційне містечко Ам’єн. Тоді ще не було соцмереж, але й так усе всім добре відомо. Найменша дитина Тіфейн Озьєр, якій на той момент було 10 років, пригадала, скільки критики та лихослів’я звалилося на їхню родину.

Натомість мама настільки сильно кохала свого юного обранця, що їй байдуже було до суспільного резонансу. Тож вона тепер ніколи не зважає на думку оточення. Дісталося на горіхи й Макрону. Однолітки називали його “божевільним”.

Діти Бріжит були проти роману мами з Еммануелем Макроном

Лоранс узагалі навчалася з Еммануелем в одному класі. Тому частенько розповідала матері про однокласника, який дивував однолітків неймовірною купою знань – знав “усе про все”.

Макрон брав участь у шкільній виставі. Коли ж відбулася прем’єра, юний актор вийшов на поклін і раптом поцілував вчительку в щоку. Бріжит лише усміхнулася у відповідь. Відтоді почали ходити чутки про їхній роман.

Діти Бріжит були проти роману мами з Еммануелем Макроном

Побралися закохані за 10 років. Жінка оформила розлучення з Андре Луї Озьєром і вже 20 жовтня 2007-го вийшла заміж удруге за чоловіка, який був молодшим на 25 років. Бріжит свідомо витримала такий довгий термін у стосунках з Еммануелем, щоб дати можливість дітям зрости й випурхнути з родинного гніздечка.

Як бачимо, цей тандем призвів до нечуваних наслідків – Еммануель Макрон став президентом Франції, а його дружина Бріжит – першою леді країни.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.