Дивні вчинки пасажирів круїзного лайнеру: працівниця корабля розповіла історії з морських просторів

Працівниця круїзного лайнера розповіла невигадані історії про пасажирів з корабля, які обслуговуючому персоналу здаються дивакуватими і кумедними. Одна з таких історій написана нижче.

Британська співробітниця круїзного лайнеру Люсі Саутертон працює на корабельному борту багато років поспіль. За роки своєї кар’єри жінка бачила дуже багато історій, пов’язаних із дивною поведінкою пасажирів. Деякі дії тих, хто сів на корабель — здаються не просто дивними, а навіть – обурливими.

Кумедні історії з круїзного лайнеру від його співробітниці Люсі Саутертон
Кумедні історії з круїзного лайнеру від його співробітниці Люсі Саутертон

Люсі вирішила поділитись із суспільством декількома кумедними історіями з корабельного борту. За словами співробітниці — деякі пасажири категорично відмовляються від того, щоб ходити на кораблі у взутті. Протягом усього часу перебування на борту вони пересуваються по борту лайнера босоніж.

Люсі Саутертон каже, що члени екіпажу зазвичай просто сміються з отаких ось пасажирів, які на кораблі почувають себе – наче вдома. Гості на кораблі ходять без взуття до магазину, що знаходиться на борту. В такому ж вигляді вони переміщуються по палубі, заходять до ресторану і в театр. Формально увесь корабель для них — це одне велике приміщення. Але на думку працівниці — такі епізоди з морського життя виглядають огидно.

Люсі також надала пораду всім, хто планує відправлятись в подорож на круїзному лайнері. Жінка заповіла усім пасажирам – бути ввічливими з персоналом. Адже жоден пасажир не може знати, з якою проблемою він зіштовхнеться в наступну мить і хто із співробітників лайнеру прийде йому на допомогу. Можливо, це буде навіть прибиральниця. І, звісно — ввічливість завжди буде доречна.

Срівробітниця круїзного лайнеру порадила пасажирам завжди бути ввічливими із персоналом
Срівробітниця круїзного лайнеру порадила пасажирам завжди бути ввічливими із персоналом

Люсі розповіла, що іноді пасажири бувають доволі грубими із членами екіпажу, а потім їм приходиться все одно звертатись до співробітників за допомогою.
Працівниця корабля наголосила на тому, що дружні стосунки з персоналом — запорука підвищення класу обслуговування. До того ж, у ввічливих пасажирів — більше шансів отримати від компанії-пасажироперевізника приємні бонуси.

Нові статті

Схожі статті

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.

Поведінка Дмитра Карпачова на шоу “Супермама” не на жарт розлютила глядачів: ведучий влаштував скандал

Фінал останнього сезону "Супермами" затьмарила несподівана поведінка Дмитра Карпачова. Глядачі в шоці від його вчинку та активно діляться своїм невдоволення в соціальних мережах.