ЗМІ: Помер Король Великобританії Чарльз III – що відомо і чи насправді Англія втратила вінценосну особу

ЗМІ поширюють інформацію про велику втрату Великої Британії: помер король Чарльз, якому декілька місяців тому діагностували онкологічне захворювання. Що відомо на цю хвилину — розповідає "Один Факт".

ЗМІ та неофіційні джерела повідомляють про велику втрату для Англії. Помер Чарльз III, який вдягнув корону всього лише рік тому. Раніше стало відомо, що монарх хворів на онкологію.

Помер король Чарльз III
Помер король Чарльз III

Деякі джерела повідомляють, що син покійної королеви Великобританії Єлизавети II, Чарльз III теж пішов на той світ у віці 75-років. Однак офіційні ЗМІ, наближені до королівського палацу (наприклад, Daily Mail) — цю новину офіційно не підтверджують. Немає підтвердження і на офіційній сторінці королівського Палацу в Instagram.
Головний доказ, який послужив поштовхом для розповсюдження новини про те, що король Великої Британії Чарльз III помер — це скріншот з сайту Букінгемського палацу. Втім, вже невдовзі з’ясувалось, що цей документ — не справжній.

Новину про смерть короля Чарльза III стали поширювати російські ЗМІ, але з якою саме метою — невідомо. На російську сторінку про короля Чарльза у Вікіпедії навіть встигли внести зміни і вказали дату смерті вінценосного монарха. Але згодом ці зміни все ж були видалені.

Король Великої Британії Чарльз ІІІ помер: фейковий скріншот із сайту Букінгемського палацу
Король Великої Британії Чарльз ІІІ помер: фейковий скріншот із сайту Букінгемського палацу

Нібито підтвердженням сумної новини стали і світлини прапорів над Букінгемським палацом, які приспустили. Їх оприлюднили у Twitter, та згодом стало зрозуміло — ці світлини старі.

“Один Факт” нагадує, що король Чарльз III зійшов на престол менш ніж рік тому. Це сталось після смерті його мами, королеви Єлизавети II. Коронація Карла III відбулась в травні 2023 року.

На початку січня 2024 року стало відомо, що Чарльз захворів на рак і скасував усі свої офіційні заходи, зосередившись на лікуванні. Цікаво, що такі ж самі неправдиві новини про смерть з’являлись і під час останніх місяців правління королеви Єлизавети. Їх теж поширювали першими російські ЗМІ.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".