Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

В США зʼявилась перша авіакомпанія, яка надаϵпослуги з авіаперельоту… собакам. Організація маϵ назву Bark Air і пропонуϵ пухнастим улюбленцям рейси класу люкс.
Авіакомпанія для пухнастих улюбленців плануϵ здійснювати рейси з Нью-Йорку до Лос-Анджелесу, а також — із Нью-Йорку до Лондону. Перші польоти заплановані вже на травень 2024 року.

Під час рейсу собачки точно не будуть нудьгувати. В них буде можливість гратися з іншими пухнастими пасажирами рейсу або ж проводити вільний час разом зі своїми хазяями. Також авіакомпанія підготувала для пухнастих улюбленців розваги і можливість послухати спокійну музику, яка буде грати в салоні літака.

 

Авіакомпанія Bark Air буде перевозити на літаках собак
Авіакомпанія Bark Air буде перевозити на літаках собак

Песики під час зльоту або посадки будуть отримувати смаколики у вигляді бульйону або звичайної води. Це допоможе тваринкам уникнути неприϵмних відчуттів та тиску у вухах.
Про комфорт собачок та їх господарів подбають консьєржи. В окремій лаундж-зоні перед посадкою на літак можна поспілкуватись із іншими собачками.

Авіарейси від компанії Bark Air підійдуть тваринкам будь-якого розміру. Але пухнастиків із підвищеним рівнем тривоги в салон пускати не будуть.

Авіарейси Bark Air підійдуть тваринкам будь-якого розміру
Авіарейси Bark Air підійдуть тваринкам будь-якого розміру

Наразі кількість польотів для собачок обмежена. Однак вже після перших рейсів компанія Bark Air буде розширювати свої послуги, базуючись на відгуках кліϵнтів.

Вартість одного квиточка для собак буде складати від 6 до 8 тисяч доларів. Господарі пухнастиків зможуть супроводжувати їх безкоштовно.

Відомо, що в подальшому компанія Bark Air плануϵ працювати над вдосконаленням досвіду польотів для собак та їх господарів. Люксові умови всередині салону дозволять домашнім улюбленцям відчувати себе максимально комфортно. Додатковий бонус — наявність поряд господаря, який зможе заспокоїти улюбленця, якщо той буде сильно нервувати.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.