Хореографиня Ілона Гвоздьова порадила пишним дівчатам не мучити себе недоїданням: “Я проти дієти!”

Всі ми з цікавістю споглядали за Ілоною Гвоздьовою у шоу "Танці з зірками", захоплюючись її статною фігуркою і вправними рухами. Багатьом хотілося б бути такою ж стрункою, як хореографиня. Танцівниця розповіла своїм шанувальникам, як цього легко досягнути.

Не завжди Ілоні діставалися в партнери на паркеті перспективні зірки. Та майстрині вдалося показати з кращого боку і Юрія Ткача, і навіть Дмитра Танковича. Зате в парі з Ігорем Ласточкіним танцівниця врешті здобула перемогу.

Відтоді до порад Ілони широкий загал дослухається з особливою увагою, перебуваючи у впевненості, що вона знає, що каже. Гвоздьова не забарилася з порадою, заговоривши про щемку для багатьох схильних до повноти людей тему: дієти.

На диво, знаменитість, що має ідеальні форми, висловилася проти застосування будь-яких дієт. На думку Ілони не існує в природі єдино правильної дієти, що допомагає схуднути. Багаторічний досвід спілкування з клієнтками дозволив Гвоздьовій дійти висновку, що будь-яка дієта дає виключно швидкоплинний ефект або навіть обходиться зовсім без нього. Згодом скинуті кілограми повертаються назад, причому із надлишком.

Деяким жінкам таки вдалося набути бажаних форм, недоїдаючи, та заразом починалися серйозні проблеми зі здоров’ям в емоційному, психологічному або ж фізичному плані.

Ілона Гвоздьова не набрала зайву вагу навіть під час вагітності

Тож Ілона радить усім жінкам не мучити себе дієтою, а переглянути раціон, зробивши його збалансованим. Звісно, якщо дієту призначає лікар за певними показниками, її ігнорувати не можна. А задля схуднення це нічого не дасть, переконана танцівниця.

Тож кожній дівчині чи жінці, яка мріє стати стрункішою, бажано не відмовлятися від певних продуктів, а просто зменшити їх кількість. Якщо вдасться з’їдати щодня по півпорції, яку вживали раніше, результат не забариться. Слід врахувати, що так доведеться діяти не тиждень чи місяць, а весь час. В іншому разі скинуті кілограми швиденько повернуться назад на талію.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.