Медсестра поскаржилася лікарю на апендицит: здивуванню хворої не було меж, коли виявилося, що народжує

Коли у Шелбі відійшли води, жінка була шокована. Бідолаха не знала, що вагітна, тому й не очікувала нічого подібного. Перелякалася у смерть. Як таке могло статися?

Сама Шелбі працює медсестрою. Тому дуже дивно усвідомлювати, що не розпізнала сигналів власного організму. Перебуваючи при надії, 21-річна молодичка й гадки про це не мала. Ніяких підозр чи змін в організмі вона не помічала. Хіба що трішки додала останнім часом у вазі.

Всього за пару днів до години “Х” молодичка мала розмову зі своїм бойфрендом, який висловив бажання завести дитину. А вже зовсім скоро у жінки відійшли води.

Шелбі сприйняла потуги за напад апендициту

Спочатку, коли почалися кольки в животі, вона запідозрила напад апендициту. Гадала, що все минеться саме, тому очікувала цілих 16 годин на поліпшення стану. Та коли обмочилася, втямила, що тут щось не те. Але ще дві години мужньо терпіла біль. Лише тоді звернулася до медиків.

Лікарі швидко розібралися, що відбувається, забрали породіллю в операційну і зробили кесарів розтин. На світ з’явився хлопчик, абсолютно здоровий. Тільки тепер щаслива мама дізналася, що перебувала на 34 тижні вагітності. Шелбі має схильність до гіпертензії, але малюк появився на світ здоровим. Породілля назвала дитинку, що так несподівано з’явилася в її житті, Кайденом Рейцем.

Бойфренд дівчини мріяв мати дитину, але не так швидко

Як її коханий міг передбачити швидку появу нащадку, так і залишилося невідомим. І чому жінка, що сама працює у сфері охорони здоров’я не розпізнала симптомів вагітності, а вирішила, що це апендицит, теж поясненню не піддається.

У лікарні, куди дівчина прийшла і поскаржилася, що в неї ось-ось розірветься апендицит, поцікавилися, чи не вагітна вона. На що Шелбі категорично заявила, що у неї йдуть місячні, й вона не може бути при надії. Та, як бачимо, справжні дива вряди-годи трапляються.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.