Вчені з Північної Кароліни зробили заміри в 45 трупів і дійшли висновку, що жінки мають довшу тонку кишку, аніж представники сильної статі. І ця різниця доволі суттєва – цілих 30 см. Гендерні відмінності у тонкій кишці жінок і чоловіків разючі – відповідно 435 см і 404 см.
Уважно оглянувши інші органи, патологоанатоми-дослідники виявили різницю між апендиксами у межах 1,4-12,7 см, а також у розмірах сліпої кишки: 6,5-25,8 см. До того ж з’ясувалося, що печінка в їхніх організмах перебуває у прямій залежності з товстою кишкою й довжиною апендикса.
Науковці дійшли висновку, що подібні розбіжності зумовлені різними потребами чоловічого й жіночого організмів. Жінкам для нормального функціонування репродуктивної системи потрібно вживати більше жирів. Тонка кишка у них довша, бо засвоює більшу кількість поживних речовин.
Чоловіки ж володіють більшими товстою і сліпою кишкою, а також печінкою. Виходить, що жири чоловічий кишківник засвоює гірше, натомість присутня залежність від мікробної ферментації. Саме тому товста і сліпа кишка у наших мачо набагато довша. Дослідження ще не завершені, тож найближчим часом можемо дізнатися ще багато дечого цікавого у гендерних питаннях.
Більш ранні досліди довели, що й мозок у чоловіків і жінок працює по-різному. У чоловіків добре налагоджені зв’язки в кожній півкулі та між передньою і задньою частинами мозку.
Між тим жінки зазвичай мають гарне з’єднання між півкулями. Це і призводить до того, що представниці слабкої статі поступаються сильній у координації та просторовій свідомості. Натомість володіють кращою пам’яттю та інтуїцією.