Скільки можна випити, щоб сісти за кермо: декому достатньо цукерки з лікером чи лікувальної настоянки

Відомо, що в Україні водіям дозволяється їздити напідпитку, але рівень алкоголю в крові має не перевищувати 0,2 проміле. Важко на око визначити, скільки це мілілітрів вина чи пива. Тому треба прояснити ситуацію, щоб не перестаратися й не потрапити на штраф.

Відомо, що в Україні водіям дозволяється їздити напідпитку, але рівень алкоголю в крові має не перевищувати 0,2 проміле. Важко на око визначити, скільки це мілілітрів вина чи пива. Тому треба прояснити ситуацію, щоб не перестаратися й не потрапити на штраф.

Сказати точно, скільки це – 0,2 проміле – в грамах практично неможливо. У кожної людини індивідуальна реакція на спирт. Тож бажано взагалі не вживати високоградусні коктейлі, якщо збираєтеся сідати за кермо.

Пити за кермом небажано, оскільки можна легко перетнути дозволену межу

До того ж пити небажано не лише в день поїздки, але й напередодні, оскільки якщо перебрати ввечері, то наступного ранку й вдень показники будуть значно вищими за допустиму норму.

Та все ж трішечки пригубити можна, не боячись дорожнього патруля. Якщо вживаєте сухе чи ігристе вино, чоловікам важливо не перевищити норму у 200 мл. Для жінок має бути лише пів склянки.

Горілки чи бренді водій може випити не більш як 50 г, а водійка всього 30 г. З пивом ситуація трішки простіша. Чоловік може керувати транспортним засобом після півлітрового келиха. Жінці можна пригубити маленький бокальчик на 0,33 л.

Завдяки алкотестеру можна дізнатися ступінь сп’яніння

Присутність 0,2 проміле в організмі вважається першою стадією сп’яніння. В людини відсутні жодні зовнішні симптоми, а виявити алкоголь у крові можна тільки завдяки алкотестеру. Подібна реакція може бути навіть на певні ліки чи цукерки з лікером.

Друга стадія до 0,5 проміле вже вважається небезпечною. Що вже казати далі:

  • до 1,5 проміле – легке сп’яніння;
  • до 2,5 проміле – середнього ступеня;
  • до 3 проміле – сп’яніння сильного ступеня;
  • більш як 3 проміле – критичний стан.

Останній показник свідчить про отруєння організму алкоголем, що може призвести до смертельно небезпечних наслідків.

Нові статті

Схожі статті

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?