Рання вечеря – запорука подовження молодості: пізні або нічні перекуси шкодять організму

Зазвичай люди снідають, коли прокидаються, обідають, коли на роботі виділено час на обідню перерву. А от з вечерею можливі варіанти. Хтось це робить відразу по приході додому. Інші відкладають на більш пізню годину. А як треба робити правильно?

Зазвичай люди снідають, коли прокидаються, обідають, коли на роботі виділено час на обідню перерву. А от з вечерею можливі варіанти. Хтось це робить відразу по приході додому. Інші відкладають на більш пізню годину. А як треба робити правильно?

Виявляється, пізня вечеря може негативно впливати на організм, прискорюючи його старіння. Тож вибір правильного часу вечері дуже важливий. Якщо зловживатимете, отримаєте в підсумку зайві кілограми, ще й цілий букет хвороб.

Ідеальний час для вечері – 17-та година. У крайньому разі 18-та чи 19-та, але не пізніше

Бажано розподіляти денний раціон так, щоб сніданок й обід були більш калорійними, а вечеря – легкою. При цьому важливо, щоб за стіл людина сідала о 18-ій чи 19-ій годині – не пізніше.

Спеціалісти з хрономедицини твердять, циркадні гени, що містяться в клітинах, працюють по-різному в залежності від часу доби. Після заходу сонця їх робота уповільнюється. Шлункова залоза починає повільніше виробляти інсулін, порівняно з ранковими годинами. Травлення, кишківник й решта органів перебудовуються на нічний відпочинок і погано пораються зі своїми функціями.

На вечерю віддайте перевагу легким стравам

От і виходить, що під дією денного світла організм переварює отриману їжу краще, аніж пізно ввечері чи вночі. Тому в кого є можливість вечеряти о 17-ій годині – це буде просто ідеально.

Усвідомивши користь ранньої вечері, буде легше перебудувати роботу організму і не знадобиться так багато вуглеводів, борошняних й солодких виробів, щоб набути відчуття ситості.

Попервах, можливо, встигнете зголодніти до того, як зберетеся лягати спати. Можна випити склянку кефіру чи з’їсти овочевий салат. Але кишківнику слід залишати час для відновлення. Це відбувається виключно, коли він порожній і не переробляє пізню вечерю.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?