Бородатій жінці поставили діагноз безпліддя: вона ж попри прогнози лікарів народила сина

Лікарі сказали дівчині, що вона ніколи не матиме дітей, адже у неї з 14 років почала рости борода, й місячні траплялися не частіше двох разів на рік. А вона "не послухалася" медиків і вчинила по-своєму – народила біологічного сина.

Лікарі сказали дівчині, що вона ніколи не матиме дітей, адже у неї з 14 років почала рости борода, й місячні траплялися не частіше двох разів на рік. А вона “не послухалася” медиків і вчинила по-своєму – народила біологічного сина.

До 18 років у Женнев’єв Ваянкур був узагалі відсутній менструальний цикл. Натомість ще в підлітковому віці на обличчі стало рясно появлятися густе чорне волосся. Спочатку це були вуса й бакенбарди. Далі рослинність покрила й щоки з підборіддям.

Лікарі поставили канадійці діагноз – синдром полікістозних яєчників, наголосивши, що вона при такій ситуації ніколи не зможе стати мамою. Прийняти себе такою, як є, Женнев’єв було доволі складно. Волосся росло не лише на обличчі, але й на тілі набагато сильніше, аніж у подруг.

Цикли траплялися раз на пів року. Але бувало й так, що за цілий рік у дівчини не було жодних місячних. Темні густі бакенбарди й вуса добряче попсували юнці життя. Їй хотілося бути такою ж гарною, як решта дівчат, але не виходило. Доводилося постійно голитися, як дебелому чоловіку.

Канадка народила сина й перестала соромитися своєї вади

Шість років тому Ваянкур наважилася піти на побачення наосліп, яке організував її товариш. Так і познайомилася з Марті Робітайлом. Вони почали зустрічатися, а за 3 роки зіграли весілля. В чоловіка вже була донька Емма, і Женнев’єв з радістю замінила її маму.

На шляху до материнства бідолаха зазнала чимало перепон. У неї траплялися викидні, та врешті жінці таки вдалося виносити дитину. Чотири роки тому на світ з’явився синочок Дункан. Останніми роками жінка перестала соромитися своєї вади, більше не голиться і носить бороду, попри численні випадки хейту.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.