Чоловік устряг у бійку й отримав страшні наслідки: після укусу в ногу в організмі розвинулася інфекція

Сімейна сварка ледь не вартувала життя чоловіку, що намагався розборонити родичів, які билися. Його цапнули зубами за ногу, а в ранку потрапила інфекція.

Сімейна сварка ледь не вартувала життя чоловіку, що намагався розборонити родичів, які билися. Його цапнули зубами за ногу, а в ранку потрапила інфекція.

Донні Адамс не міг мовчки споглядати, як чубляться близькі люди. Та коли поліз у самий центр розбірок, його хтось укусив за ногу. Начебто нічого страшного, але наслідки виявилися доволі жахливими.

Через цю маленьку ранку чоловік міг залишитися без ноги або й померти

Попервах мешканець штату Флорида намагався лікувати ранку самостійно. Але біль не вщухав, а навпаки посилювався. Тоді чоловік звернувся до лікарні, отримав щеплення від правця і пройшов курс антибіотиків. Та й це не допомогло.

На третій день Адамс уже не зміг стати на ногу, тому опинився в лікарні швидкої допомоги. Щойно лікар поглянув на рану, наказав везти пацієнта до операційної. Довелося вирізати чималий шмат стегна. Це дозволило врятувати життя покусаному 52-річному чоловіку.

З’ясувалося, що в рану під час укусу проникли м’ясоїдні бактерії, які здатні роз’їдати тканини тіла. Зазвичай смертельно небезпечна інфекція потрапляє в організм через ушкодження шкіри – подряпину, опік, колоту рану. Тепер виявилося, що й укус людини несе шалену загрозу.

Так виглядає нога бідака після операцій

Вочевидь бактерії, що потрапили в ногу бідолахи, перебували в роті кусючої людини. На наших зубах та яснах їх знаходиться чимало. Адамсу через цю біду довелося пережити дві операції. Хірурги повністю видалили інфіковану тканину, залишивши чималі шрами.

Якби хворий протримався вдома ще хоч день, швидше за все, ногу йому б ампутували. Інакше б інфекція розповсюдилася по всьому тілу. Все могло б закінчитися фатально через септичний шок.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.