Одного доторку до борщівника вистачило, щоб опинитися в лікарні: тіло бідолашки перетворилося на телепузика

Прогулянка на свіжому повітрі не пішла на користь студентці. Дівчина випадково торкнулася до небезпечної рослини, через що потрапила з опіками до лікарні, де провела цілий місяць.

Прогулянка на свіжому повітрі не пішла на користь студентці. Дівчина випадково торкнулася до небезпечної рослини, через що потрапила з опіками до лікарні, де провела цілий місяць.

Тіна Сабіне й гадки не мала, наскільки небезпечним може виявитися звичайний кущ. Британка доторкнулася до рослини й попервах нічого не відчула. А прокинувшись уранці, вже не могла й поворухнутися.

Обличчя дівчини стало нагадувати телепузика

Ледве перемагаючи різкий біль, що скував усе тіло, 28-річна дівчина дотягнулася до телефону й набрала номер подруги. Та хутенько приїхала і відвезла постраждалу до лікарні.

Медики, поглянувши на Тіну, подумали, що її облили кислотою. Насправді ж це була алергія на борщівник. Тіло студентки розпухло й вкрилося пухирями. А ще аналізи показали, що у бідолахи утворився тромб у районі хребта, тому вона й не могла пересуватися.

На долоні, якою дівчина торкнулася борщівника, утворився опік

Подивившись на себе в дзеркало, Сабіне вжахнулася – вона виглядала як справжній телепузик. Навіть після виписки зі стаціонару студентка довго не могла ходити, користуючись для пересування електросамокатом. А ще вона зовсім не відчувала руки, якою торкнулася до хижої рослини.

Виявляється до борщівника не можна торкатися нікому. Сік рослини призводить до надмірної чутливості шкіри до променів сонця. Тому на тілі вискакують численні пухирці, з’являються пігментні плями, а рани довго не загоюються.

На українських просторах теж можна зустрітися з борщівником. Тому начувайтеся – обходьте подібні насадження десятою дорогою.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.