Голки в тілі – хто втикає і чи можливо їх позбутися: лікарі не завжди мають відповіді на ці питання

Деякі пацієнти надзвичайно дивують медиків, адже носять у тілі голки чи навіть шпильки. Хто і навіщо втикав у них ці сталеві предмети, незрозуміло.

Деякі пацієнти надзвичайно дивують медиків, адже носять у тілі голки чи навіть шпильки. Хто і навіщо втикав у них ці сталеві предмети, незрозуміло.

56-річний чоловік

Чоловік поскаржився лікарю на біль у пальці ноги. Той відправив пацієнта на рентген. Яким же було здивування ескулапа, коли він побачив на знімку шпильки, що пронизували все тіло індуса. Всього в середині Бадрілала Міна їх нарахували аж 75 штук.

40 голок нарахували в горлі

Чотири десятки гострих предмети знаходилися під шкірою в горлі чоловіка, 25 – в ногах, решта в руках. Пацієнта терміново госпіталізували, а медики взялися розшукувати хірурга, який би зголосився дістати весь цей брухт із тіла бідолахи. Хто і яким чином запхнув у нього шпильки, Міна не знає, але зрозуміло, що все це зроблено навмисно.

35 шпильок виявили в руках і ногах

11-місячне немовля

Жінка привезла свого 11-місячного синочка в лікарню, оскільки у дитини припинилося сечовиділення. Лікарі зробили рентген і пережили справжній шок. На знімку чітко видно наявність голок по всьому тілу.

Хто познущався з дитини, має виявити слідство

Маля не могло проковтнути стільки предметів саме. Хтось навмисно втикав їх у дитяче тільце. Під час операції вдалося витягти 13 голок. Та в немовляті перебувало ще три штуки. Їх залишили на наступне хірургічне втручання.

Жінка сіла на голку

Мешканка Костополя одного разу хотіла присісти й відчула, як щось хруснуло. Тут же підвелася й побачила кінчик голки, що уп’явся в тіло. Схопилася за нього, та поки донька бігала за магнітом, голка повністю увійшла у м’які тканини.

Жінка вирішила залишити голку в тілі

Швидка відвезла бідолаху в лікарню. Зробили два рентгени, але голки не знайшли, тільки якусь точку побачили. То постраждала й не дозволила різати себе. Так і живе з голкою в тілі. Іноді відчуває легке поколювання, і все. Попервах боялася, що голка дістанеться серця, навіть не спала ночами, та згодом звикла.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.