270-кілограмова жінка застрягла в дверях супермаркету і втямила: треба починати схуднення – скинула 133 кг

Після того, як застрягла в дверях супермаркету, жіночка вирішила позбавитися зайвих кілограмів. Вона з 270-кілограмової туші перетворилася практично на Дюймовочку, ставши важити 137 кг.

Після того, як застрягла в дверях супермаркету, жіночка вирішила позбавитися зайвих кілограмів. Вона з 270-кілограмової туші перетворилася практично на Дюймовочку, ставши важити 137 кг.

Дотті Перкінс була схильною до повноти з самого дитинства. Батьки не цікавилися проблемами доньки, тому вона знаходила розраду в їжі. Навіть коли подорослішала, всі стреси заїдала. Лише так могла заспокоїтися.

Дотті набрала 270 кг ваги

А коли Дотті поховала свого 13-річного сина, то взагалі перестала підводитися з ліжка. Постійно їла, не зупиняючись. Хлопчик страждав на дитячий церебральний параліч, тому і прожив так мало. А згорьована матуся, заїдаючи горе, набрала 270 кг. Ходити з такою вагою жінка майже не могла. Доводилося пересуватися в інвалідному візку.

 

Одного разу Перкінс застрягла разом із візком у дверях супермаркету. Жінка втямила – треба щось робити і терміново. Тому звернулася на телебачення у спеціальне шоу, що допомагало людям позбуватися зайвої ваги.

Одного разу жінка застрягла у дверях супермаркету

Досягти бажаного результату вдалося не відразу. На це пішло кілька років і титанічні зусилля. В підсумку Дотті скинула аж 133 кг і врешті відчула себе щасливою. Подібних результатів гладкій жінці допоміг добитися доктор Новзарадан.

Жінка практично не могла пересуватися

Врешті Перкінс змогла змінити гардероб на щось більш пристойне. Вона навіть зустріла кохання і вийшла заміж. От тільки до телебачення в жінки залишилося чимало претензій. За словами Дотті, їй обіцяли оплатити операцію зі зменшення ваги, але не зробили цього. І тепер у неї накопичилися борги. Окрім цього, шоу було змонтовано так, нібито жінка то худла, то знову набирала кілограми. Хоча насправді такого не було – вона постійно скидала вагу весь цей час.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.