Дівчина народила дитину, натомість залишилася без зубів: в усьому винен злий токсикоз

Жінки часто нездужають під час вагітності. Але те, що трапилося з Луїзою, буває доволі рідко. Тоді, у 2017 році, 20-річна жінка пережила такий сильний токсикоз, що після пологів у неї не залишилося жодного зуба.

Жінки часто нездужають під час вагітності. Але те, що трапилося з Луїзою, буває доволі рідко. Тоді, у 2017 році, 20-річна жінка пережила такий сильний токсикоз, що після пологів у неї не залишилося жодного зуба.

Луїза Купер мала роботу на французькому гірськолижному курорті. Але виконувати обов’язки няні після того, як завагітніла, не змогла. Британку весь час нудило, й вона змушена була повернутися додому в Беркшир.

Токсикоз під час вагітності зіпсував усі зуби

Напади нудоти не проходили, а навпаки переростали в сильну блювоту. Це відбувалося настільки часто, що у вагітної почали випадати зуби.

Після того як Луїза народила синочка Закарі, лікарі видалили їй рештки зубів, що залишилися, адже вони були сильно пошкоджені під час нападів. Молодій мамі зробили зубні протези, але користуватися ними незручно. Вони косметичні, тож їсти доводиться без них. Купер частенько забуває вдіти протези вранці, та йде з дому без них.

Луїза іноді забуває вдягти штучну щелепу

На токсикоз страждає чимало вагітних жінок, особливо в перші місяці вагітності. Але такого сильного блювання, як у випадку з Луїзою, лікарі ще не бачили. Медики пояснили, що дівчина позбулася зубів, оскільки емаль зруйнував шлунковий сік, який має високу кислотність. До того ж блювання несприятливо вплинуло на чутливість ясен.

Після пологів Купер перестала блювати, і рівень кислотності в роті налагодився. От тільки врятувати ушкоджені зуби стоматологам вже не вдалося. Першого зуба дівчина позбулася на 16-му місяці вагітності. А за пів року після пологів їй видалили останній зуб.

Після Закарі Луїза ще двічі вагітніла і теж страшенно блювала. Та оскільки зубів уже не було, то й видаляти було вже нічого.

Нові статті

Схожі статті

Щоб ложка стояла: як приготувати густе полуничне варення – головна таϵмниця, про яку не кожна господиня знаϵ

Густий і запашний полуничний джем можна приготувати в домашніх умовах. Головне — дотримуйтесь декількох нескладних порад. І тоді консистенція джему стане такою, що ложка в ньому буде стояти.

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.