Дівчина народила дитину, натомість залишилася без зубів: в усьому винен злий токсикоз

Жінки часто нездужають під час вагітності. Але те, що трапилося з Луїзою, буває доволі рідко. Тоді, у 2017 році, 20-річна жінка пережила такий сильний токсикоз, що після пологів у неї не залишилося жодного зуба.

Жінки часто нездужають під час вагітності. Але те, що трапилося з Луїзою, буває доволі рідко. Тоді, у 2017 році, 20-річна жінка пережила такий сильний токсикоз, що після пологів у неї не залишилося жодного зуба.

Луїза Купер мала роботу на французькому гірськолижному курорті. Але виконувати обов’язки няні після того, як завагітніла, не змогла. Британку весь час нудило, й вона змушена була повернутися додому в Беркшир.

Токсикоз під час вагітності зіпсував усі зуби

Напади нудоти не проходили, а навпаки переростали в сильну блювоту. Це відбувалося настільки часто, що у вагітної почали випадати зуби.

Після того як Луїза народила синочка Закарі, лікарі видалили їй рештки зубів, що залишилися, адже вони були сильно пошкоджені під час нападів. Молодій мамі зробили зубні протези, але користуватися ними незручно. Вони косметичні, тож їсти доводиться без них. Купер частенько забуває вдіти протези вранці, та йде з дому без них.

Луїза іноді забуває вдягти штучну щелепу

На токсикоз страждає чимало вагітних жінок, особливо в перші місяці вагітності. Але такого сильного блювання, як у випадку з Луїзою, лікарі ще не бачили. Медики пояснили, що дівчина позбулася зубів, оскільки емаль зруйнував шлунковий сік, який має високу кислотність. До того ж блювання несприятливо вплинуло на чутливість ясен.

Після пологів Купер перестала блювати, і рівень кислотності в роті налагодився. От тільки врятувати ушкоджені зуби стоматологам вже не вдалося. Першого зуба дівчина позбулася на 16-му місяці вагітності. А за пів року після пологів їй видалили останній зуб.

Після Закарі Луїза ще двічі вагітніла і теж страшенно блювала. Та оскільки зубів уже не було, то й видаляти було вже нічого.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.