Гіпотонік має допомогти собі сам: кілька легких рухів допоможуть підняти тиск якнайшвидше

Інтернет переповнений рекомендаціями для гіпертоніків, що і як їм слід робити, аби знизити тиск. А от про гіпотоніків ніхто й не згадує. А тим часом їм теж конче потрібні поради з приводу того, як підвищити показники тонометра.

Інтернет переповнений рекомендаціями для гіпертоніків, що і як їм слід робити, аби знизити тиск. А от про гіпотоніків ніхто й не згадує. А тим часом їм теж конче потрібні поради з приводу того, як підвищити показники тонометра.

Зазвичай людям із пониженим тиском радять вживати каву. І це справедливо. Але й інші засоби, щоб покращити свій стан. Щоправда, коли тиск знижується нижче 90 на 60 мм рт.ст., це вже привід для серйозного лікування. В іншому разі можна зарадити собі таким чином.

Не тільки кава, але й чай

Випийте чаю чи кави

Кофеїн, що є у складі напоїв, що бадьорять, має на меті допомогти гіпотоніку покращити свій стан. От тільки якщо каву й чай вживаєте регулярно, організм звикає до них і може не відреагувати належним чином.

Пийте воду

Тиск значно понижується, коли в організмі порушується водний баланс. Привести його в норму може певна кількість випитої чистої води без газу. До речі, гіпертонікам теж це порада підходить. Вода здатна нормалізувати тиск.

З’їжте щось солоне

З’їжте щось солоне

Гіпертонікам лікарі завжди настійливо радять відмовлятися від солоних продуктів. Людям із пониженим тиском у критичні моменти якраз треба з’їсти щось солоненьке. Це може бути маринований огірок, шматочок оселедця чи будь-який із солоних сирів. У крайньому разі покладіть трішки солі під язик. Вам має дуже швидко полегшати.

Стягніть кінцівки

Змінити тиск у бік збільшення допоможе стягування кінцівок. Зменшивши обсяг крові в ногах, ви доб’єтеся покращення її функціонування в решті судин тіла. Тож зарадити можуть спеціальні панчохи від варикозу з компресійним ефектом.

Закиньте ноги

Якщо спеціальні колготи поки не придбали, зробіть простіше – закиньте одну ногу на іншу в позиції сидячи. Таким чином удасться швидко набрати міліметри ртутного стовпчика.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".