Яку воду ми вживаємо і яка найкорисніша: з-під крану, бюветна, колодязна, фільтрована, пляшкова

Вода є невіддільною частиною існування людини. Без цієї живильної вологи, як співається в пісні, "і не туди, і не сюди". Та у багатьох постає питання: яку воду краще вживати – фільтровану, колодязну, бюветну чи ту, що продається в пляшках.

Вода є невіддільною частиною існування людини. Без цієї живильної вологи, як співається в пісні, “і не туди, і не сюди”. Та у багатьох постає питання: яку воду краще вживати – фільтровану, колодязну, бюветну чи ту, що продається в пляшках.

Бювет

Найоптимальнішим варіантом є вживання води з бювету. В такому разі ви отримуєте рідину з глибини землі. Водний рівень може сягати 100 м і більше, тому така водичка з підземних джерел найкорисніша. От тільки набирати її у пластик й зберігати кілька днів удома неприпустимо. Бюветна вода має витримуватися в скляній тарі. Використати її треба протягом доби з моменту забору.

Вода з бювету

Звісно, і бювет не завжди гарантує 100-відсоткову якість. Якщо поряд розташоване шкідливе виробництво, то вода може виявитися забрудненою навіть на глибині. Також вона може набратися шкідливих бактерій, проходячи по трубах водогону. Тож, якщо бювет не обслуговується належним чином, ним краще не користатися.

Підозрілий колір чи запах повинні відбити бажання набирати таку водичку. А ще поряд із бюветом має бути присутня табличка з водневими показниками. Нормою вважаються межі: 6,5-8,5.

Колодязь

Вода з колодязя

Колодязна вода перебуває дуже неглибоко, тому навряд чи є безпечною, адже всотує у себе гербіциди, добрива й інші шкідливі речовини з довкілля. Для технічних потреб її можна сміливо використовувати. А от якщо волієте пити чи готувати страви, обов’язково зробіть аналіз у відповідній лабораторії.

Фільтри

Вода з фільтру

Надто захоплюватися фільтрованою водою не слід. У процесі очищення вона знесолюється і перетворюється на біологічно неактивну рідину. З такою водичкою в організм не потраплять кальцій, натрій, калій у достатній кількості. А от корисні речовини вимиватимуться. Фільтрована вода потребує додаткової мінералізації.

Пляшки

Вода з пляшки

Якщо купувати воду в пластику, слід звертати увагу на дату розливу – не пізніше ніж за 3 місяці. Використати її слід за півтори доби, а ПЕТ-тару повторно у жодному разі не застосовуйте.

Кран

Вода з крану

Біологічні показники такої води дуже низькі, але вживати її безпечно. Вода вже знезаражена. Щоб позбутися запаху хлору, воді з-під крана слід відстоятися в глечику, лише потім можна використовувати.

Нові статті

Схожі статті

Богдан Бенюк підкорив європейське кіно: українського актора нагородили за “Кращу чоловічу роль”

Богдан Бенюк зіграв захоплюючу роль у повнометражному фільмі "Мій карпатський дідусь", за яку й отримав по заслугах, а саме він отримав нагороду.

Донька 87-річної Ади Роговцевої подякувала Богу за маму-акторку з легендарним талантом: “Мені пощастило”

Ада Роговцева є матір'ю двох дітей, однак її син пішов з життя ще у далекому 2012 році, тож нині її радує дочка Катерина, яка шалено захоплюється професіоналізмом мами.

“У нас буде…”: 38-річний MONATIK розповів, що з тижня на тиждень стане батьком втретє – хлопчик чи дівчинка?

Діма Монатік очікує на третю дитину разом із дружиною Іриною, але стать подружжя поки що не розголошує, хоча вже знають хто у них буде - як відреагували на поповнення в сім'ї їхні сини?

“Це було моє рішення”: чому Анна Сагайдачна занесла свого чоловіка в “чорний список” – давно не разом

Анна Сагайдачна нещодавно повідомила про другу вагітність, але про свого обранця акторка нічого не розповідає, хоча має за плечима два шлюби - чому артистка розлучилась із другим чоловіком?