Яку воду ми вживаємо і яка найкорисніша: з-під крану, бюветна, колодязна, фільтрована, пляшкова

Вода є невіддільною частиною існування людини. Без цієї живильної вологи, як співається в пісні, "і не туди, і не сюди". Та у багатьох постає питання: яку воду краще вживати – фільтровану, колодязну, бюветну чи ту, що продається в пляшках.

Вода є невіддільною частиною існування людини. Без цієї живильної вологи, як співається в пісні, “і не туди, і не сюди”. Та у багатьох постає питання: яку воду краще вживати – фільтровану, колодязну, бюветну чи ту, що продається в пляшках.

Бювет

Найоптимальнішим варіантом є вживання води з бювету. В такому разі ви отримуєте рідину з глибини землі. Водний рівень може сягати 100 м і більше, тому така водичка з підземних джерел найкорисніша. От тільки набирати її у пластик й зберігати кілька днів удома неприпустимо. Бюветна вода має витримуватися в скляній тарі. Використати її треба протягом доби з моменту забору.

Вода з бювету

Звісно, і бювет не завжди гарантує 100-відсоткову якість. Якщо поряд розташоване шкідливе виробництво, то вода може виявитися забрудненою навіть на глибині. Також вона може набратися шкідливих бактерій, проходячи по трубах водогону. Тож, якщо бювет не обслуговується належним чином, ним краще не користатися.

Підозрілий колір чи запах повинні відбити бажання набирати таку водичку. А ще поряд із бюветом має бути присутня табличка з водневими показниками. Нормою вважаються межі: 6,5-8,5.

Колодязь

Вода з колодязя

Колодязна вода перебуває дуже неглибоко, тому навряд чи є безпечною, адже всотує у себе гербіциди, добрива й інші шкідливі речовини з довкілля. Для технічних потреб її можна сміливо використовувати. А от якщо волієте пити чи готувати страви, обов’язково зробіть аналіз у відповідній лабораторії.

Фільтри

Вода з фільтру

Надто захоплюватися фільтрованою водою не слід. У процесі очищення вона знесолюється і перетворюється на біологічно неактивну рідину. З такою водичкою в організм не потраплять кальцій, натрій, калій у достатній кількості. А от корисні речовини вимиватимуться. Фільтрована вода потребує додаткової мінералізації.

Пляшки

Вода з пляшки

Якщо купувати воду в пластику, слід звертати увагу на дату розливу – не пізніше ніж за 3 місяці. Використати її слід за півтори доби, а ПЕТ-тару повторно у жодному разі не застосовуйте.

Кран

Вода з крану

Біологічні показники такої води дуже низькі, але вживати її безпечно. Вода вже знезаражена. Щоб позбутися запаху хлору, воді з-під крана слід відстоятися в глечику, лише потім можна використовувати.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.