Харчуються не хлібом із ковбасою, а цвяхами та навушниками: таких диваків вряди-годи спостерігають медики

Люди далеко не завжди харчуються продуктами. Деякі полюбляють ковтати металеві предмети. А трапляються невдахи, що через неуважність відправляють до рота абсолютно неїстівні предмети.

Цвяхи в кишківнику

Мешканець Індії втратив здоровий глузд і почав ковтати цвяхи. Подібним заняттям Бола Шанкар займався 2 роки поспіль. Шизофренік обирав для трапези 5-сантиметрові металеві вироби. Родичі дивака навіть не здогадувалися про подібну пристрасть.

У шлунку та кишківнику виявили 116 цвяхів

На диво, жоден із цвяхів не проткнув шлунок Шанкару, але в чоловіка почалися сильні болі в животі. Коли Бола потрапив до лікарні, то не стримався і почав ковтати дріт та інші металеві предмети, що потрапляли під руку, й там.

Хтось із медиків помітив це. Тоді стало зрозуміло, звідки в середині організму індуса виявилося аж 116 цвяхів. Довелося залучати цілий гурт досвідчених хірургів, щоб очистити нутрощі чоловіка від іншорідних предметів.

AirPod у шлунку

Мешканка американського Солт-Лейк-Ситі, перебуваючи на прогулянці, так захопилася розмовою з подругою, що не помітила, як проковтнула бездротовий навушник. Насправді вона збиралася прийняти вітамін. А коли побачила в руці пігулку, здивувалася – що ж вона проковтнула насправді?

Таня відкидала думку, що проковтнула AirPod, і тепер навушник телепається десь у шлунку. Медики порадили зачекати, допоки предмет вийде з організму природним шляхом. На їхню думку, корпус не несе жодної шкоди організму.

Чоловік зрадів, що дружина проковтнула лише один навушник, бо якби обидві частини опинилися в середині жінки, вони почали б магнітитися, і це призвело б до додаткових проблем. Врешті Баркер дочекалася, що навушник вийшов з організму через товсту кишку. На радощах розповіла про свою пригоду в мережі.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.

Вітамінні лідери: ці 5 сезонних продуктів на тарілці зміцнять імунітет і допоможуть схуднути мінімум на 5 кг

Навесні організм особливо потребує поживних елементів. Можна підібрати раціон так, що отримаєте користь для здоров'я, поповните запаси вітамінів і при цьому не наберете зайвих кіло, а навіть навпаки.