Чому одні все життя виводять лупу, а інші не знають, що це таке: позбуваємося проблеми назавжди

Дерматологи запевняють, що лупа – це наслідок життєдіяльності специфічного дріжджового грибка. Він є у кожної людини, та не в кожного від цього лущиться шкіра на голові.

Щоб з’явилася лупа, для дріжджового грибка мають бути сприятливі умови. Тоді він активно розмножується, а на волоссі з’являються неприємні білі порошинки. Чи побачите ви лупу на плечах, залежить від стану імунітету людини, її гормонального фону, нестачі вітамінів або їх надлишку.

Звідки береться і як позбутися лупи

Помітивши перші ознаки неприємності, люди зазвичай купують у магазині шампунь проти лупи. Іноді вони навіть допомагають. Та зазвичай подібні косметичні засоби не знищують колонію грибка, а просто усувають на деякий час симптоми. Згодом проблема проявиться з новою силою.

Звідки береться і як позбутися лупи

Звісно, краще за все позбавлятися лупи за допомогою фахівців. Дерматолог визначить, яке захворювання спричинило появу пластівців на волоссі, і призначить необхідне лікування. Та перед тим, як звертатися до спеціалістів, спробуйте спочатку поборотися власними силами.

Сода

Звідки береться і як позбутися лупи

Вимийте волосся з шампунем. Візьміть жменьку соди й втирайте цей білий порошок у корені. Потримайте 5 хвилин, після чого змийте теплою водою з застосуванням шампуню.

Сіль

Достатньо буде 1 чайної ложки. Увітріть сіль у голову, коли волосся сухе. Після цього змийте, скориставшись шампунем.

Яблучний оцет

Коли споліскуєте волосся після миття, у воду додайте трішки яблучного оцту. Це має обов’язкового допомогти.

Ромашка

Проціджений відвар ромашки використовуйте для полоскання волосся після миття. Це не лише позбавить лупи, а ще й зробить відтінок волосся трішки світлішим.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.