Ви знімаєте макіяж неправильно: дізнайтеся, що і як треба робити, аби очистити обличчя максимально ефективно

Зазвичай ніхто не лягає спати, не змивши мейкап. Натомість якщо робити очищення обличчя неправильно, можете наробити лиха. Не припускайтеся подібних помилок.

Не тріть очі

Зазвичай увечері дівчата та жіночки надто ретельно орудують ватяними дисками чи пальчиками в районі очей, позбавляючись від денної фарби, ретельно намилюючи й розтягуючи шкіру.

Помилки при змиванні косметики

Звісно, стійку косметику видалити доволі складно. Але вода й мило у цьому разі не зарадять. Потрібно мати спеціальні засоби для видалення фарби. Просто вмочіть ватяний диск і прикладіть до вій. Терти при цьому очі не доведеться. Якщо з першого разу водостійку туш змити не вдалося, повторіть ще раз і ще раз.

Не купуйте засоби “два в одному”

Якщо виробники обіцяють видалення макіяжу й тонізацію шкіри одночасно, не ведіться на ці рекламні трюки. Результат буде значно гіршим, аніж якщо користуватиметеся двома різними засобами. Ніколи не змішуйте, приміром, засіб для зняття мейкапу й той, що призначений для вмивання – це неможливо поєднати в одному флаконі.

Помилки при змиванні косметики

Не обходьте увагою тонік

Після видалення макіяжу та вмивання баланс pH шкіри порушується, й вона стає пересушеною. Тому обов’язково застосовуйте тонік, який збалансує кислотно-лужний баланс. До того ж завдяки цьому засобу вдасться видалити залишки очищувальних засобів. Пори звузяться, а нанесений на обличчя нічний крем подіє краще.

Не ігноруйте список інгредієнтів

Обираючи косметичні засоби, обов’язково знайомтеся зі складом. У них не повинно міститися спирту, сульфенів чи парабенів. Дерматологи запевняють, що вони є канцерогенними. Тож побачите в анотації слова – alcohol, parabens, sulfates – краще не купуйте подібний засіб.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.