Місячний календар педикюру 2024: сприятливі дні, коли можна робити педикюр з гель-лаком і без у квітні

Квітень – чудовий час для того, щоб зробити педикюр та побавити ніжки ефективним доглядом. Астрологи назвали найкращі дні для того, аби зробити педикюр з гель-лаком та без.

Квітень 2024 року – ідеальний час для того, щоб оновити педикюр на ніжках. Стилісти нігтьового дизайну радять весною 2024 року використовувати модні тенденції в педикюрі та прикрашати свої нігтики на ногах градіϵнтом, яскравими наклейками, кольоровим лаком, гель-лаком, матовим покриттям з геометричним малюнком, блиском або однотонним лаком (чорним, білим, нюдовим).

Створення весняного педикюру – це складний і творчий процес. В ньому бажано враховувати і бажання самої власниці нігтиків, і дизайн, і… поради астрологів та езотериків.
Щоб ваш педикюр із гель-лаком або без нього був ідеальним — варто прислухатись до порад Місячного календарю на квітень 2024 року. В цьому місяці існують найбільш сприятливі дні саме для створення весняного педикюру. “Один Факт” підготував інформацію про сприятливі дні у квітні 2024 року, коли можна і треба робити педикюр.

Отже, у квітні робити педикюр краще за все 4, 6, 7, 11, 13, 14, 21, 22, 28, 29 і 30 числа.
Астрологи розповіли, що протягом другого весняного місяця буде лише 3 дні, коли усі справи та починання принесуть успіх і починаннях. І це 4, 11 та 25 квітня. Саме в ці дати будь-які починання і в тому числі — створення яскравого педикюру, будуть вдалими. Також на ці дні езотерики радять планувати зміни в житті, ділові зустрічі і побачення.

Сприятливі дні для створення педикюру в квітні 2024 року
Сприятливі дні для створення педикюру в квітні 2024 року

В квітні також ϵ два найнесприятливіші дні: 8 та 24 число. Це — дні Молодика і сонячного затемнення. На цей період краще нічого не планувати і приділити увагу власному самопочуттю.

Складними в квітні можуть виявитись також наступні дати: 2, 5, 9, 10, 12, 16, 20, 23, 26, 27 число. Тому в ці дні краще не робити педикюр або будь-які інші процедури краси.

Нові статті

Схожі статті

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Рак, Козеріг, Водолій: час звільнитись з вашої роботи

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Рак, Козеріг, Водолій: прислухайтесь до своїх побажань та змініть ваше життя в кращу сторону.