Блондинкою мріє стати кожна жіночка, та не кожна наважується: як зробити це без шкоди для волосся

Що не кажіть, а чоловіки в першу чергу звертають увагу на блондинок. Тож якщо від природи не дісталося світлого волосся, ситуацію можна виправити фарбуванням. От тільки робити це слід правильно.

Ретельно обирайте відтінок

Перед фарбуванням треба зважити, що відразу з брюнетки на блондинку перетворитися неможливо. Тож до вибору фарби слід поставитися дуже уважно. Налаштуйтеся, що спочатку волосся набуде теплого відтінку, але не попелястого.

Як стати блондинкою без шкоди для волосся

Тому щоб не переживати, робіть усе поступово. Висвітлюйте волосся на два тони кожні 2 місяці. Так удасться досягти бажаного результату хоч і не відразу, але гарантовано. В іншому разі буде соромно й на вулицю вийти.

Бережіть власне волосся

Під час висвітлювання волосся раніше обов’язково застосовувався окислювач, який дуже негативно впливав на стан шевелюри. Сучасні фарби, що мають інший хімічний склад, не псують волосся.

Як стати блондинкою без шкоди для волосся

Тож обираючи фарбу, обов’язково прочитайте склад. Якщо є окислювач, від такого барвника відмовляйтеся категорично. Принаймні купуйте фарбу з найнижчим відсотком цього засобу.

Доглядайте за волоссям правильно

Фарбування – не останній етап. Після висвітлення волосся потребує ретельного догляду. Застосовуйте шампунь для сухого ушкодженого волосся. Обов’язково робіть маски й користуйтеся бальзамом.

Як стати блондинкою без шкоди для волосся

Не економте на засобах догляду за волоссям – користуйтеся перевіреними часом професійними брендами. Після фарбування не можна використовувати фен чи вирівнювач. Якщо без цього ніяк не обійтися, у такому разі волосся обов’язково потребує термозахисту.

Краса – страшна сила, але й заходів потребує чимало. Якщо немає часу чи лінь доглядати за волоссям, краще не висвітлювати його зовсім.

Нові статті

Схожі статті

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.

Значить, не любили по-справжньому: Сумська, Узелков, та інші зірки, які зраджували своїм другим половинкам

Ольга Сумська, В'ячеслав Узелков, Віктор Павлік та інші зірки розповіли скільки разів були невірними своїм партнерам: що відомо про особисте життя артистів?

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.