Ретельно обирайте відтінок
Перед фарбуванням треба зважити, що відразу з брюнетки на блондинку перетворитися неможливо. Тож до вибору фарби слід поставитися дуже уважно. Налаштуйтеся, що спочатку волосся набуде теплого відтінку, але не попелястого.
Тому щоб не переживати, робіть усе поступово. Висвітлюйте волосся на два тони кожні 2 місяці. Так удасться досягти бажаного результату хоч і не відразу, але гарантовано. В іншому разі буде соромно й на вулицю вийти.
Бережіть власне волосся
Під час висвітлювання волосся раніше обов’язково застосовувався окислювач, який дуже негативно впливав на стан шевелюри. Сучасні фарби, що мають інший хімічний склад, не псують волосся.
Тож обираючи фарбу, обов’язково прочитайте склад. Якщо є окислювач, від такого барвника відмовляйтеся категорично. Принаймні купуйте фарбу з найнижчим відсотком цього засобу.
Доглядайте за волоссям правильно
Фарбування – не останній етап. Після висвітлення волосся потребує ретельного догляду. Застосовуйте шампунь для сухого ушкодженого волосся. Обов’язково робіть маски й користуйтеся бальзамом.
Не економте на засобах догляду за волоссям – користуйтеся перевіреними часом професійними брендами. Після фарбування не можна використовувати фен чи вирівнювач. Якщо без цього ніяк не обійтися, у такому разі волосся обов’язково потребує термозахисту.
Краса – страшна сила, але й заходів потребує чимало. Якщо немає часу чи лінь доглядати за волоссям, краще не висвітлювати його зовсім.