ТОП-7 ознак, за якими ви відрізните хорошого перукаря від поганого. Біжіть від майстра, який робить це

Ледь не кожна жінка розуміє, як важко буває потрапити до хорошого майстра, і багато хто боїться ризикувати красою свого волосся. Проте ми знаємо, як можна не помилитись у виборі спеціаліста.

Ознака 1. Зачіска майстра

Якщо сам себе він не постриже, то прийти на роботу з мінімальним укладанням та банально чистою головою – це обов’язок будь-якого перукаря. Ті, які приходять стригти вас, при цьому не зібравши своє волосся та банально не помивши його – мають викликати підозру.

Ознака 2. Професійна етика

Базові етичні норми присутні в кожній професії, тому вислуховувати плітки про інших колег та критику їх робіт – це ненормально. Хороший перукар не буде надмірно критикувати вашого попереднього майстра та благати вас більше до нього не ходити, а просто виправлять його помилки.

Експерти розповіли, як правильно вибрати перукаря та салон

Ознака 3. Санітарні норми

В будь-якому салоні до вашого приходу мають бути простерилізовані інструменти, наявні чисті рушники та фартуки, прибране з підлоги волосся попереднього клієнта. Навіть у майстра, що працює на дому, мають бути дотримані правила гігієни.

Ознака 4. Те, як майстер слухає вас

Кваліфікований перукар перед тим, як стригти вас, огляне волосся та вислухає ваші побажання та скарги. Якщо він байдужий до цього і каже, що знає краще – тікайте. В цього майстра ви точно не отримаєте стрижку мрії.

Експерти розповіли, як правильно вибрати перукаря та салон

Ознака 6. Пунктуальність

Практика живої черги вже в минулому, тому ви з високою вірогідністю йдете до перукаря по запису. Якщо ж ви прийшли вчасно чи навіть спізнилися, а попередній клієнт ще не покинув крісло – це привід насторожитися.

Ознака 7. Некоректна поведінка

Якщо майстер каже, що бажана стрижка не підходить вам по віку, обраний колір волосся не пасує до вашого тьмяного кольору обличчя та ваше жахливе волосся не врятує ніщо, крім короткої стрижки – тікайте. Такий майстер окрім як принижувати інших не вміє нічого путнього.

Експерти розповіли, як правильно вибрати перукаря та салон
Експерти розповіли, як правильно вибрати перукаря та салон

Ознака 8. Нав’язливо продає “ексклюзивні” засоби

Якщо майстер намагається “впарити” вам дорогу косметику для волосся, що продаєтсья лише в нього – не ведіться. Основна мета таких перукарів це нажитися на вас, а не полегшити вам життя.

Нові статті

Схожі статті

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.

Значить, не любили по-справжньому: Сумська, Узелков, та інші зірки, які зраджували своїм другим половинкам

Ольга Сумська, В'ячеслав Узелков, Віктор Павлік та інші зірки розповіли скільки разів були невірними своїм партнерам: що відомо про особисте життя артистів?

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.