ТОП-7 ознак, за якими ви відрізните хорошого перукаря від поганого. Біжіть від майстра, який робить це

Ледь не кожна жінка розуміє, як важко буває потрапити до хорошого майстра, і багато хто боїться ризикувати красою свого волосся. Проте ми знаємо, як можна не помилитись у виборі спеціаліста.

Ознака 1. Зачіска майстра

Якщо сам себе він не постриже, то прийти на роботу з мінімальним укладанням та банально чистою головою – це обов’язок будь-якого перукаря. Ті, які приходять стригти вас, при цьому не зібравши своє волосся та банально не помивши його – мають викликати підозру.

Ознака 2. Професійна етика

Базові етичні норми присутні в кожній професії, тому вислуховувати плітки про інших колег та критику їх робіт – це ненормально. Хороший перукар не буде надмірно критикувати вашого попереднього майстра та благати вас більше до нього не ходити, а просто виправлять його помилки.

Експерти розповіли, як правильно вибрати перукаря та салон

Ознака 3. Санітарні норми

В будь-якому салоні до вашого приходу мають бути простерилізовані інструменти, наявні чисті рушники та фартуки, прибране з підлоги волосся попереднього клієнта. Навіть у майстра, що працює на дому, мають бути дотримані правила гігієни.

Ознака 4. Те, як майстер слухає вас

Кваліфікований перукар перед тим, як стригти вас, огляне волосся та вислухає ваші побажання та скарги. Якщо він байдужий до цього і каже, що знає краще – тікайте. В цього майстра ви точно не отримаєте стрижку мрії.

Експерти розповіли, як правильно вибрати перукаря та салон

Ознака 6. Пунктуальність

Практика живої черги вже в минулому, тому ви з високою вірогідністю йдете до перукаря по запису. Якщо ж ви прийшли вчасно чи навіть спізнилися, а попередній клієнт ще не покинув крісло – це привід насторожитися.

Ознака 7. Некоректна поведінка

Якщо майстер каже, що бажана стрижка не підходить вам по віку, обраний колір волосся не пасує до вашого тьмяного кольору обличчя та ваше жахливе волосся не врятує ніщо, крім короткої стрижки – тікайте. Такий майстер окрім як принижувати інших не вміє нічого путнього.

Експерти розповіли, як правильно вибрати перукаря та салон
Експерти розповіли, як правильно вибрати перукаря та салон

Ознака 8. Нав’язливо продає “ексклюзивні” засоби

Якщо майстер намагається “впарити” вам дорогу косметику для волосся, що продаєтсья лише в нього – не ведіться. Основна мета таких перукарів це нажитися на вас, а не полегшити вам життя.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".