Один факт, як доглядати за волоссям ввечері: підбірка порад, які забезпечать вас розкішною шевелюрою

Багато хто хоче мати красиве та здорове волосся, але забуває про важливу складову – повноцінний і регулярний догляд. Так, недостатньо просто час від часу мити голову – треба дотримуватися рутини.

Жінки звикли доглядати за обличчям зранку та перед сном, але перелічити тих, хто робить те саме з волоссям, можна хіба що на пальцях. Рекомендуємо вам алгоритм дій, які ви можете повторювати щовечора, щоб ваше волосся було здоровим та доглянутим.

Правила догляду за волоссям ввечері

Важливо живити та зволожувати волосся, але тримати раз на тиждень маску протягом 15 хвилин недостатньо. Спробуйте наносити її (чи олійку) на всю довжину волосся та тримати всю ніч – щоб не забруднити постіль, надягніть пакет на голову чи щільний рушник. Ви помітите результат вже після першої спроби, адже волосся встигне як слід насититися всіма корисними компонентами з засобу.

Як правильно доглядати за волоссям ввечері, щоб воно було красивим і здоровим
Як правильно доглядати за волоссям ввечері, щоб воно було красивим і здоровим

Багато жінок звикли засинати саме з розпущеним волоссям. Проте важливо також заплітати волосся перед сном у слабку косу, адже в розпущеному стані воно заплутається та ослабиться. З довгим волоссям це питання легко вирішується, а от якщо у вас коротке волосся – придбайте спеціальний тюрбан, бажано з гладкого матеріалу по типу шовку чи атласу. Це дорого, але зекономить вам купу коштів на майбутнє лікування сухості волосся та постійне відстригання посічених кінчиків.

Також, якщо дозволяє бюджет, можете спати на шовковій постілі – тоді можна буде і не заплітати коси на ніч. На гладкій тканині волосся не натирається і не порушується його структура, що зменшить сплутування та ламкість. В ідеалі можете заплести волосся в легку косу та спати, заховати її в шовкову шапочку.

Як правильно доглядати за волоссям ввечері, щоб воно було красивим і здоровим
Як правильно доглядати за волоссям ввечері, щоб воно було красивим і здоровим

Нові статті

Схожі статті

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.

Значить, не любили по-справжньому: Сумська, Узелков, та інші зірки, які зраджували своїм другим половинкам

Ольга Сумська, В'ячеслав Узелков, Віктор Павлік та інші зірки розповіли скільки разів були невірними своїм партнерам: що відомо про особисте життя артистів?

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.