Один факт, як закрутити кучері, що тримаються до наступного миття голови: знадобляться лише шпильки і мус

Якщо ви хочете об'ємне, кучеряве волосся, або навіть афро – цей лайфхак буде точно в нагоді. Використовуючи лише шпильки, мус та за бажання фен чи випрямляч, ви зробите неймовірну зачіску.

Об’ємні та пружні кучері виглядають дуже ефектно, і вони точно полюбляться сміливим жінкам та юним дівчаткам. Тим паче якщо їх так просто робити. Рекомендуємо вам дієвий спосіб укладання стійких, об’ємних кучерів.

Як закрутити кучері без плойки: за допомогою шпильок, мусу та невеликої кількості часу

Для красивих, простих та міцних кучерів вам знадобляться шпильки або невидимки, мус для волосся та декілька хвилин часу. Для більш продовженого ефекту можна додати лак для волосся – тоді локони триматимуться аж до наступного миття голови.

Експерти розповіли, як просто та швидко зробити пружні кучері в домашніх умовах
Експерти розповіли, як просто та швидко зробити пружні кучері в домашніх умовах

Ретельно розчешіть волосся, і працюйте в секціях – починати краще з потилиці, так ви поступово дійшовши до обличчя навчитеся робити кучері швидко та акуратно, а якщо щось не вийшло – за іншою масою волосся потилиці не буде видно.

Візьміть маленьку прядку, якщо хочете добитися афро-ефекту, або товстішу, якщо хочете грубіший зигзаг. Шпильку чи невидимку розтягніть в ширину для зручності накручування. Змастіть пасмо мусом, і почніть вкладати: протягніть локон через шпильку та дотягніть якомога ближче до кореня, і далі затягуйте пасмо вісімкою: обведіть одну ніжку шпильки, потім другу, і з кожним витком затягуйте волосся сильніше – так шпилька повернеться у рівний вигляд і кучері будуть однакової ширини. Зафіксуйте волосся посередині шпильки невидимкою, і повторюємо дії з іншіми пасмами.

Як закінчите з усім волоссям, прогрійте феном ті пасма, що накрутили останніми – і зменшуйте час нагрівання по мірі просування до старіших. Так ви рівномірно зафіксуєте волосся на шпильках. Це можна робити феном або випрямлячем-прасочкою. Після того, як укладене волосся остигне, виймайте невидимки та шпильки, та за бажанням фіксуйте локони лаком.

Нові статті

Схожі статті

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.

Значить, не любили по-справжньому: Сумська, Узелков, та інші зірки, які зраджували своїм другим половинкам

Ольга Сумська, В'ячеслав Узелков, Віктор Павлік та інші зірки розповіли скільки разів були невірними своїм партнерам: що відомо про особисте життя артистів?