Місячний календар стрижок на липень 2024 року: сприятливі і несприятливі дні для походу в перукарню

Волосся буде супер доглянутим, якщо ви оберете правильний день для стрижки та фарбування - місячний календар для походу в салон у липні 2024 року.

У липні 2024 року місячний календар стрижок набуває особливої важливості для тих, хто слідкує за фазами Місяця і їх впливом на волосся. Цей місяць приносить свої унікальні енергетичні ритми, які можуть позитивно вплинути на здоров’я і ріст волосся, якщо правильно обрати дні для стрижок.

Астрологи вказують на декілька днів у цьому місяці, коли стрижка буде найбільш вдалою. Найбільш сприятливими днями для стрижки волосся в липні 2024 року є 2, 3, 4, 9, 12, 13, 16, 18, 19, 28 та 31 числа. У ці дні енергія Місяця сприяє зміцненню волосся, його швидкому росту та загальному покращенню зовнішнього вигляду.

Експерти назвали сприятливі та несприятливі дні для стрижок у липні
Експерти назвали сприятливі та несприятливі дні для стрижок у липні

Є також дні, які можна вважати загалом вдалими для стрижки. До них належать 7, 8, 10, 11, 17, 20 та 21 липня. У ці дні теж можна робити стрижки, очікуючи на позитивний результат, хоча ефект може бути трохи менш вираженим, ніж у дні, що вважаються найсприятливішими.

Однак, не менш важливо знати, коли стригти волосся не рекомендується. У липні 2024 року є дні, які вважаються найбільш несприятливими для стрижок, і їх варто уникати. Це 5, 6, 22 та 25 липня. У ці дні існує ризик пошкодження волосся, і результат стрижки може бути незадовільним. Менш вдалими, хоч і не такими критичними, можна вважати дні 14 та 23 липня.

Експерти назвали сприятливі та несприятливі дні для стрижок у липні
Експерти назвали сприятливі та несприятливі дні для стрижок у липні

Липень 2024 року пропонує безліч можливостей для тих, хто хоче оновити свій образ за допомогою фарбування волосся, дотримуючись рекомендацій місячного календаря. Щоб забезпечити насичений колір, довговічність відтінку та збереження здоров’я волосся, варто звернути увагу на певні дати. Найбільш сприятливими днями для фарбування в липні 2024 року є 2, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 28 і 29 число.

Якщо ж у ці дати не вдасться записатися до перукаря, не варто засмучуватися. Є ще декілька непоганих днів для фарбування, зокрема 3, 7, 8, 10, 18, 20 та 31 липня. Вибір цих днів також може забезпечити задовільний результат, хоча вони трохи поступаються оптимальним датам.

Особливо несприятливими датами в липні 2024 року є 5, 6 і 25 число. Фарбування волосся в ці дні може призвести до незадовільного результату, через що краще уникати будь-яких змін іміджу в цей період. Також варто утриматися від фарбування 4, 27 і 30 липня.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.