Курячі яйця
Багато кому відомо про те, що яйця багаті на білок та корисні жири. Також в них містяться вітаміни A, E, D, B12 i B3. Дуже важливо їсти яйця разом із жовтком, адже в ньому містяться лецитин і лютен – перший важливий для нормальної роботи печінки та судин, а другий підтримує гостроту зору. Також курячі яйця містять ніацин, що важливий для роботи мозку і холін – одна з небагатьох речовин, що можуть запобігти розвитку ракових клітин.
Геркулес
Вівсяна каша є лідером серед подібних за вмістом корисних речовин і вітамінів, адже містить фосфор, йод, кремній, калій, цинк, вітаміни A, групи B, C i E. Також геркулес дуже корисний для здоров’я судин і незамінний помічник у лікуванні розладів шлунка або кишечника.
Молоко
Є доступним джерелом кальцію і вітаміну B12. Але багато людей мають його непереносимість – після вживання молока відчувають здуття, нудоту, діарею або інші симптоми. Вони можуть вживати безлактозне молоко, або використовувати інші джерела кальцію – наприклад консервовані сардини, капусту, тверді сири та кунжут.
Шпинат
Ця зелень дуже багата на вітаміни та мінерали, а головне – не має неприємного смаку, тому легко інтегрується в будь-які страви: і в рис з овочами, і у фруктовий смузі. Шпинат багатий на клітковину, вітаміни А, Е, С, Н, К, багато вітамінів групи В, бета-каротин, кальцій, магній, калій, фосфор, залізо та цинк у дуже доступних для перетравлення формах. Також шпинат – одна з найбагатших на білок рослин, більше білків тільки у бобових.
Морква
Цей коренеплід є основним джерелом бета-каротину – всього 2 середні морквини забезпечать вас добовою нормою цієї речовини. Бета-каротин є антиоксидантом і однією з форм вітаміну А, для засвоєння якого необхідно додати жир. Тому, вживаючи щодня 2 морквини з олією, ви забезпечите собі здорові очі та кістки. Також бета-каротин після тривалого вживання, як барвник, дає вашій шкірі приємного забарвлення, схожого на засмагу.
Оливкова олія
Багата на олеїнову кислоту та вітамін Е оливкова олія буде сприяти омолодженню та засвоєнню важливих жиророзчинних вітамінів – А і К. Також вона легко засвоюється людським організмом і має добрий вплив на здоров’я та міцність кровоносних судин.
Яблука
Цей популярний в Україні фрукт є скарбницею вітамінів та мікроелементів, що одночасно зміцнюють імунітет і мають омолоджувальний ефект. У яблуках навіть більше вітаміну С, ніж в апельсинах! За щоденне вживання хоча б одного яблука ваші легені, шкіра та серце точно вам подякують.