Якщо зібралися худнути, стежте не лише за калоріями: від деяких продуктів доведеться відмовитися взагалі

Звісно, утворення складок на животі не залежить від якогось конкретного продукту. Але якщо виключити з меню певний перелік страв, перестанете рости немов на дріжджах.

Вирішили з понеділка взятися за фігуру серйозно й схуднути? Насамперед перегляньте власний раціон. Від деяких із продуктів доведеться відмовитися назавжди, інакше не зможете досягти бажаного.

Поява зайвих кілограмів зумовлена не лише харчуванням, але й генетикою, рівнем стресу, режимом сну та іншими факторами. Все ж харчування у цій справі відіграє далеко не останню роль.

Від яких продуктів слід відмовитися під час схуднення

Щоб почати втрачати зайві кілограми та сантиметри, недостатньо знизити калорійність приймання їжі протягом доби. Для кращої ефективності потрібно кардинально змінити раціон. Тобто виключити певний перелік продуктів з уживання повністю.

Напої

Солодкі газовані напої, а також енергетики до добра не доведуть. У їх складі чимало калорій, але якоїсь цінності для організму вони не несуть. Тож регулярне вживання таких напоїв заважатиме процесу схуднення. Алкоголь теж виключіть по максимуму. Він здатен призводити до розпливання фігури. Можете на великі свята дозволити собі випити 1-2 чарочки й не більше.

Оброблене м’ясо

Забудьте про магазинні ковбаси, копчене м’ясо, бекон та інші м’ясні смаколики. Переходьте на варене м’ясо, переважно, яловичину. Лише зрідка дозволяйте собі з’їсти шматочок курки, та й то філе. До смаженого м’ясця теж не торкайтеся, яким би воно не виглядало апетитним.

Від яких продуктів слід відмовитися під час схуднення

Швидкоїжа

За фастфудом у МакДональдзі вишикуються довжелезні черги. Та якщо на статурі молоді така шкідлива їжа не відображається, то після 30-40 років і далі це стає справжньою проблемою. В організмі почнуть накопичуватися жири та солі. Це призведе не лише до появи зайвої ваги, але й може спричинити гіпертонію. Тож повний ігнор і ніяк інакше.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.