Отримали насолоду від філіжанки кави? Запийте водою: 4 причини влаштувати кавову церемонію правильно

Частенько у кав'ярнях, коли замовляєш каву, додають і скляночку з чистою водою. Багато хто не розуміє, навіщо це робиться. А, між іншим, дуже важливо запити каву простою рідиною.

Кофеїн цінується переважною більшістю людей за можливість збадьоритися з ранку й не втратити працездатності протягом цілого дня. Та щоденний кавовий ритуал може негативно вплинути на деякі функції організму, тож і потрібно запити філіжанку запашного напою склянкою води.

1-2 порції кави на день не повинні призвести до поганих наслідків. Але ті, хто зазвичай випиває 3-4 філіжанки щоденно, мають замислитися. Від надмірного вживання кофеїну руки можуть почати труситися, виникне серцебиття, біль у грудях, що надалі може загрожувати розвитком аритмії.

Навіщо запивати каву водою

Кавоман може перебувати в стані постійної збудженості й мати купу шлунково-кишкових розладів – закреп, здуття, діарея. Тож візьміть за правило обов’язково після кожної філіжанки кави випивати маленьку скляночку води. Навіщо це потрібно:

Запобігання зневодненню

Кофеїн у складі кави сприяє виведенню рідини з організму. Тож після вживання кави треба випити склянку води, аби поповнити запаси й нормалізувати рівень гідратації.

Покращення травлення

Кава, потрапивши до шлунково-кишкового тракту одних людей може призвести до діареї, а в інших спроможна викликати закреп. Якщо ж зап’єте ароматний напій водою, кислотність шлунку знизиться, перистальтика кишківника покращиться, а травлення полегшиться. Тож удасться запобігти купі проблем.

Навіщо запивати каву водою

Освіження дихання

Після кави в роті може відчуватися сухість, слини виділяється менше, а запах із рота набуває неприємного присмаку. Після води ваш подих знову стане свіжим і довколишні не будуть сахатися врізнобіч.

Профілактика серцевих хвороб

Надмірне вживання кави здатне призвести до серйозних проблем зі здоров’ям, включно з гіпертензією та аритмією. Вода нейтралізуватиме вплив кофеїну на організм, то можна сподіватися, що серце після ароматної філіжанки не заболить.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.