Отримали насолоду від філіжанки кави? Запийте водою: 4 причини влаштувати кавову церемонію правильно

Частенько у кав'ярнях, коли замовляєш каву, додають і скляночку з чистою водою. Багато хто не розуміє, навіщо це робиться. А, між іншим, дуже важливо запити каву простою рідиною.

Кофеїн цінується переважною більшістю людей за можливість збадьоритися з ранку й не втратити працездатності протягом цілого дня. Та щоденний кавовий ритуал може негативно вплинути на деякі функції організму, тож і потрібно запити філіжанку запашного напою склянкою води.

1-2 порції кави на день не повинні призвести до поганих наслідків. Але ті, хто зазвичай випиває 3-4 філіжанки щоденно, мають замислитися. Від надмірного вживання кофеїну руки можуть почати труситися, виникне серцебиття, біль у грудях, що надалі може загрожувати розвитком аритмії.

Навіщо запивати каву водою

Кавоман може перебувати в стані постійної збудженості й мати купу шлунково-кишкових розладів – закреп, здуття, діарея. Тож візьміть за правило обов’язково після кожної філіжанки кави випивати маленьку скляночку води. Навіщо це потрібно:

Запобігання зневодненню

Кофеїн у складі кави сприяє виведенню рідини з організму. Тож після вживання кави треба випити склянку води, аби поповнити запаси й нормалізувати рівень гідратації.

Покращення травлення

Кава, потрапивши до шлунково-кишкового тракту одних людей може призвести до діареї, а в інших спроможна викликати закреп. Якщо ж зап’єте ароматний напій водою, кислотність шлунку знизиться, перистальтика кишківника покращиться, а травлення полегшиться. Тож удасться запобігти купі проблем.

Навіщо запивати каву водою

Освіження дихання

Після кави в роті може відчуватися сухість, слини виділяється менше, а запах із рота набуває неприємного присмаку. Після води ваш подих знову стане свіжим і довколишні не будуть сахатися врізнобіч.

Профілактика серцевих хвороб

Надмірне вживання кави здатне призвести до серйозних проблем зі здоров’ям, включно з гіпертензією та аритмією. Вода нейтралізуватиме вплив кофеїну на організм, то можна сподіватися, що серце після ароматної філіжанки не заболить.

Нові статті

Схожі статті

Стільки користі в одній тарілці навіть уявити важко: рецепт неймовірного супу з броколі за лічені хвилини

Весняні дні стають щедрими на свіжість та зеленість, і саме час насолоджуватися корисними стравами. Один із найкращих варіантів для поживного та смачного обіду – це крем-суп з броколі.

Покохала чоловіка сестри та зраджувала власному: Ольга Сумська розповіла про свій шлях на 57-му році життя

На 23 серпня 2024 року заплановане святкування 58 дня Народження видатної української акторки Ольги Сумської. За своєю спиною ця жінка має десятки ролей, безліч нагород і щиру любов глядачів.

Дзідзьо виїхав за кордон і розповів, заради кого насправді покинув батьківщину: така любов вимагає дій

Відомий співак Дзідзьо, справжнє ім'я якого Михайло Хома, бореться на культурному фронті. Нещодавно він приїхав до США, де взяв участь у благодійних заходах, спрямованих на допомогу Україні.

Андрій Данилко та мама Сердючки Білоконь: історія кохання не з першого погляду, чутки та реальні факти

Андрій Данилко та Вєрка Сердючка – два образи, які протягом 30 років чарують публіку. За Сердючкою ховається талановитий співак Андрій Данилко, особисте життя якого завжди залишалося таємницею.