Коли краще їсти фрукти: в першій половині дня до 12:00 чи у вечірньому меню після 16:00, до їжі чи після

Ми звикли вважати, що фрукти можна їсти без обмежень навіть під час дієти. Тим часом через високий вміст цукру краще не вживати плоди о будь-якій порі, а у спеціально визначений час.

На думку дієтологів, фрукти краще вживати у першій половині дня. Наприклад, додаючи до каші на сніданок. Це може бути яблуко, апельсин, ягоди тощо. Ввечері краще віддати перевагу овочам, особливо якщо ви весь час сидите на дивані чи за комп’ютером, а значить, практично не рухаєтеся.

Звісно, перевагу слід віддавати сирим фруктам і овочам. Так удасться наситити організм достатньою кількістю вітаміну С, а також корисними мінералами та волокнами. Краще з’їдати фруктовий чи овочевий салат на аперитив.

Коли краще вживати фрукти – на сніданок, обід чи вечерю

Часто у фільмах апельсиновий фреш подають на сніданок. І ніколи ви подібного не побачите на вечерю. Отже, візьміть за правило вживати фруктовий набір з 6 до 12 години. Подібне не стосується людей з підвищеною кислотністю, в яких подібний ранковий раціон може викликати печію, нетравлення чи безсоння.

Зазвичай яблучко чи сливу людина з’їдає на десерт після основної страви. У такому разі в кишківнику розпочинається зброджування їжі, яку було з’їдено до цього, а це шлях до здуття живота. А якщо робити це в проміжках між вживанням їжі, фрукти швидко зі шлунку відбудуть до кишківника й там віддадуть вітаміни та антиоксиданти.

Коли краще вживати фрукти – на сніданок, обід чи вечерю

Тож краще ласувати будь-яким фруктом між основним прийманням їжі, а не під час. Порція на добу має складати близько 400 грамів. А ще краще робити це перед сніданком чи обідом. Так і травлення нормалізується, і не фіксуватимуться стрибки цукру в крові.

Увечері взагалі краще не торкатися до солодких плодів. Швидкість метаболізму в цей час знижується, а фруктоза не розщеплюється, а накопичується в організмі, утворюючи жировий прошарок.

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.