Коли краще їсти фрукти: в першій половині дня до 12:00 чи у вечірньому меню після 16:00, до їжі чи після

Ми звикли вважати, що фрукти можна їсти без обмежень навіть під час дієти. Тим часом через високий вміст цукру краще не вживати плоди о будь-якій порі, а у спеціально визначений час.

На думку дієтологів, фрукти краще вживати у першій половині дня. Наприклад, додаючи до каші на сніданок. Це може бути яблуко, апельсин, ягоди тощо. Ввечері краще віддати перевагу овочам, особливо якщо ви весь час сидите на дивані чи за комп’ютером, а значить, практично не рухаєтеся.

Звісно, перевагу слід віддавати сирим фруктам і овочам. Так удасться наситити організм достатньою кількістю вітаміну С, а також корисними мінералами та волокнами. Краще з’їдати фруктовий чи овочевий салат на аперитив.

Коли краще вживати фрукти – на сніданок, обід чи вечерю

Часто у фільмах апельсиновий фреш подають на сніданок. І ніколи ви подібного не побачите на вечерю. Отже, візьміть за правило вживати фруктовий набір з 6 до 12 години. Подібне не стосується людей з підвищеною кислотністю, в яких подібний ранковий раціон може викликати печію, нетравлення чи безсоння.

Зазвичай яблучко чи сливу людина з’їдає на десерт після основної страви. У такому разі в кишківнику розпочинається зброджування їжі, яку було з’їдено до цього, а це шлях до здуття живота. А якщо робити це в проміжках між вживанням їжі, фрукти швидко зі шлунку відбудуть до кишківника й там віддадуть вітаміни та антиоксиданти.

Коли краще вживати фрукти – на сніданок, обід чи вечерю

Тож краще ласувати будь-яким фруктом між основним прийманням їжі, а не під час. Порція на добу має складати близько 400 грамів. А ще краще робити це перед сніданком чи обідом. Так і травлення нормалізується, і не фіксуватимуться стрибки цукру в крові.

Увечері взагалі краще не торкатися до солодких плодів. Швидкість метаболізму в цей час знижується, а фруктоза не розщеплюється, а накопичується в організмі, утворюючи жировий прошарок.

Нові статті

Схожі статті

Ягоди цілі і не розварюються. Готую полуничне варення на зиму за цим рецептом 20 років — і завжди смачно

Рецепт приготування полуничного варення — перевірений часом. Зимній десерт смажать на пательні. Він виходить смачним, насиченим та з цілими, не розвареними ягодами. Читайте рецепт варення нижче.

Запечене сало — ідеальна страва до будь-якого застілля: як приготувати найсмачніший національний продукт

Запечене сало із запашними спеціями — царська страва до будь-якого застілля. "Один Факт" пропонуϵ до уваги читачів рецепт приготування найсмачнішого сала в духовці.

“Буде шестеро”: Лілія Ребрик натякнула на появу нових діточок і анонсувала гендер-паті на власній ділянці

Лілія Ребрик приголомшила шанувальників заявою про… чергове гендер-паті. Телеведуча розповіла, що через два місяці після народження доньки Аделіни в їх родині знов очікують на поповнення.

Мобільний зв’язок та Інтернет в Україні можуть зникнути: оператори розповіли, яких сценаріїв очікувати

В Україні може зникнути мобільний звʼязок та Інтернет через постійні відключення світла. Про це повідомили оператори мобільного звʼязку. Які сценарії чекають українців — читайте далі.