Переважна більшість хазяйок застосовують фольгу виключно для випікання здоби. Між тим це блискучий рулончик може знайти на кухні чимало інших видів застосування.
Щоб тортик чи пиріжки не прилипли до дека, господині зазвичай підстилають шар фольги. У цьому разі можна не хвилюватися – довго чистити лист після випікання не доведеться. Між тим фольгу можна діставати з шухляди і в інших випадках.
Якщо вже так любите щось запікати, то загорніть підготовлений шматок м’яса чи рибину у шматок фольги й щільно загорніть. Смак готової страви вас приємно здивує. Можна навіть не загортати, а просто утворити з фольги щось на кшталт човника з бортиками, а в середину покласти шматок курятини чи рибини.
Щоб риба чи м’ясо не пригоріли під час смаження, можна вирізати круг із фольги такого ж діаметру, як пательня, і підкласти на дно посуду.
Тріснуте яйце звариться немов ціле, якщо його обгорнути шматочком фольги і зверху закрутити кінчики на кшталт цукерки.
Збираючи дитині сніданок у школу, можете загорнути у фольгу гарячі пиріжки. Вони збережуть тепло надовго, і учень залюбки поласує ними на перерві.
Якщо якийсь продукт потрібно зберегти якомога довше холодним у дорозі, його теж слід обмотати шаром фольги.
Сирну, ковбасну чи м’ясну нарізку, що залишилася після вечері, перед тим, як класти до холодильника, оберніть фольгою-помічницею. На сніданок усі шматочки будуть неначе щойно нарізаними.
Якщо вдома закінчилися металеві губки, зімніть у руках шматочок фольги й можете відчищати ним засохлі залишки їжі на посуді.
Збираєтеся смажити й знаєте, що буде бризкати жир навсібіч? Покрийте поверхню плити фольгою. У такому разі відмивати її після готування не доведеться. Достатньо буде зняти шар фольги і відправити у сміттєве відро.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень