Забобони вагітних - що правда, а що ні
Народними забобонами мудрі старші люди намагалися вберегти молодих недосвідчених жінок від необачних кроків. Дати наукове пояснення певним явищам вони не могли, тому і викладали науку виношування дитини в народних прикметах. Це нині ми всі стали розумними та можемо розтлумачити породіллі, що і до чого.
Дитинча в такому разі народиться волохатим. Так лякали вагітних молодиць, запобігаючи можливій передачі інфекції від тварини до майбутньої мами.
Таким чином вагітна могла вкоротити віку своєму малюку, адже на кінчиках локонів приховується життєва сила. В сучасних реаліях цей забобон нічим не підтвердився.
Старі бабці лякали, що від цього дитинча може заплутатися у пуповині. Подібне явище можливе, коли плід незначний у розмірах, а в жінки спостерігається багатоводдя. Насправді ж довге перебування вагітної жінки в одному положенні призводить до застою в малому тазі. Тому за 20 хвилин роботи слід обов’язково підводитися, трішки пройтися і змінити позу.
Так дитинча буде беззубим. Сучасні медики докорінно не згодні з цією тезою. Жодних підтверджень подібний забобон не знайшов. Навпаки, жінка виливши весь негатив, що накопичився, лайливими словами, заспокоїться. А значить, і дитинка під серцем почуватиметься краще.
Вагітні в давнину боялися наврочити дитині, адже тоді був надзвичайно великий рівень смертності серед немовлят. Тож і придумували різні забобони, що не підтверджуються наукою. Сучасні майбутні матусі можуть займатися дитячим шопінгом, скільки заманеться. Це принесе їм радість, що обов’язково передасться малюку.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень