Дачникам добре відомо, що без мінеральних та органічних добрив гідного урожаю не доб'єшся. Та не завжди слід користатися магазинними препаратами. Підійдуть навіть деякі харчові продукти. Зокрема, можна використовувати цукор, молоко, каву, яєчну шкаралупу. Сіль також знадобиться на дачній ділянці.
Дачникам добре відомо, що без мінеральних та органічних добрив гідного урожаю не доб’єшся. Та не завжди слід користатися магазинними препаратами. Підійдуть навіть деякі харчові продукти. Зокрема, можна використовувати цукор, молоко, каву, яєчну шкаралупу. Сіль також знадобиться на дачній ділянці.
Ця отруйна рослина здатна захопити грядки й завдати їм чималої шкоди. Людина, яка доторкнеться до плюща, отримає шкірні висипання. Тваринам теж не можна контактувати зі шкідником.
Якщо виривати плющ не можете, присипте стебла соляним розчином. Достатньо розчини склянку солі в 1 л теплої води й застосовувати проти небезпечного бур’яну.
Комахи бояться хлориду натрію. Тож просто посоліть мурашник і чекайте на позитивний результат. Розчиняти сіль у воді не потрібно, можна обійтися сухим засобом.
Травинки, що пробиваються в отворах між тротуарними плитками, виглядають дуже неестетично. Розчиніть у 1 л води 2 ст.лож солі та долийте 80 мл оцту. Розчин чудово впорається з небажаною рослинністю.
Сіль треба розсипати під деревами, що зробить плоди значно більшими. Розсипайте по 1 ст.лож. солі під стовбур кожної деревини навесні та восени.
Ранньою весною можна збризкати листя сольовим розчином, щоб прогнати шкідників. 2 ст.лож. білого порошку насипте в 1 л теплої води й приступайте до обприскування.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень