Можна прати білизну й без кондиціонера. Та якщо застосувати додатково цей засіб, речі стануть м'якішими, будуть приємно пахнути, а колір не потьмяніє. Натомість не всі речі можна прати таким чином.
Далеко не всі господині знають, як користуватися кондиціонером. Його слід брати рівно стільки, скільки треба за інструкцією. Якщо наллєте менше засобу, не досягнете бажаного ефекту, якщо більше – можете зіпсувати структуру волокон тканини.
Кондиціонер заливається у відділення, на якому намальована квіточка. Наливати в інші місця, а тим паче в барабан, не рекомендується. Для цього призначаються спеціальні кульки чи серветки.
Перед тим, як застосовувати кондиціонер, його слід розвести водою. Концентрація засобу дуже важлива для отримання потрібного ефекту. Кількість має відповідати інструкції. Зазвичай це близько 50 мл, тобто два ковпачки.
Це якщо ви завантажили барабан на повну котушку. Якщо ж білизни половина, то й засобу застосовуйте менше.
Існують тканини, під час прання яких краще не користуватися кондиціонером, щоб не дістати із пральної машини замість пухнастих речей якийсь непотріб.
Від застосування кондиціонера така білизна стане важкою та жорсткою. Звісно, махрові халати й простирадла будуть мати приємний аромат, а от зовнішній вигляд постраждає обов’язково.
Бавовна та льон не потребують кондиціонера. Олія, присутня в засобі, забивається у волокна, роблячи одяг більш жорстким та прибравши пухнастість.
Поліестер, акрил, нейлон не бажано піддавати дії кондиціонера. Синтетика й так не є м’якою, а речовини у складі засобу здатні зіпсувати тканину.
Такий делікатний одяг хімія лише зіпсує, тож не доливайте кондиціонер у такому випадку.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень