У тих хто має власний будинок із погребом питань про те, як зберігати картоплю, не виникає. Чого не скажеш про мешканців квартир – але для них є декілька порад, які ми наведемо далі у статті.
Жителі квартир точно не відмовляться від додаткових знань про те, як варто зберігати картоплю – коренеплід, який став важливою частиною страв української кухні. Ми пропонуємо вам 3 способи, завдяки яким ваші запаси картоплі спокійно пролежать усю зиму, допоки ви їх не з’їсте – і будете насолоджуватися картопляними смаколиками до наступного врожаю.
Перед тим, як заготовлювати картоплю до зими, ретельно переберіть її та огляньте кожну бульбу на наявність пошкоджень чи гнилі. Навіть якщо одна така картоплина попаде до партії – постраждають всі, і ваші запаси рано чи пізно доведеться викинути.
Ідеальні умови для зберігання картоплі – це температура від +4 до +5 градусів за Цельсієм і вологість повітря приблизно 80%.
Зазначимо, що зберігати картоплю разом з іншими овочами категорично не можна, окрім буряка – він буде поглинати зайву вологу.
Взимку та восени найкраще зберігати картоплю на балконі, але варто задуматися про утеплення – щоб підтримувати температуру 4-5 градусів, можна покласти овочі до дерев’яних ящиків, утеплених пінопластом.
Якщо у вас немає балкона, то можна зберігати картоплю і в квартирі, наприклад на кухні. Звісно, 10 ящиків не помістяться, але одного відра вистачить на кілька тижнів. Варто лише поставити тару з картоплею у найменш сухе місце, та не поряд з духовою шафою.
Можна зберігати картоплю і в холодильнику, єдиний мінус – великих запасів ви не наробите. Перед тим, як покласти коренеплоди до холодильника, вимийте її та ретельно висушіть. Також варто скласти картоплини в мішок з тканини або паперовий пакет, і зберігати в контейнері для овочів.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень