Рубрики: Лайфхаки

Розповім, як смачно посмажити рибу, щоб скоринка вийшла рум’яною і не пригоріла: все діло в паніровці

Смажена рибка завжди має особливий смак. "Один Факт" пропонує до вашої уваги декілька цікавих порад щодо правильного приготування такої страви. Завдяки їм вона вийде смачненькою і не підгорить.

Смаження риби – цілий ритуал, в якому є свої особливості. Щоб скоринка в неї вийшла рум’яною, хрусткою і смачною — рибу перед смаженням обвалюють у борошні або сухарях для паніровки. Але іноді саме паніровка робить зі смачної рибки — зовсім не смачну, яка пригоряє на пательні.

Секрети смаження соковитої і смачної риби

Головна проблема полягає в тому, що борошно для панірування дуже важко рівномірно розподілити по поверхні риби. В деяких місцях панірування виходить занадто щільним, і через це скоринка риби під час смаження виходить пригорілою.

Як посмажити рибу, щоб вона вийшла смачною

Ця ситуація може бути дуже легко виправлена. Головна умова — просто змінити техніку панірування. Саме тому під час підготовки продукту до смаження зробіть наступне. Висипте суміш для панірування в окремий пакет. Приготуйте її, змішавши сіль, спеції і борошно. Потім – покладіть в пакет із панірувальною сумішшю рибу, порізану на порційні шматочки.

Далі — закрийте пакет і потрусіть ним в різні сторони. Завдяки цьому способу панірування буде розподілено по поверхні риби рівномірно. Потім просто дістаньте рибу з пакету. Панірування буде розподілене по ній рівним шаром. Після цього можете переходити до смаження риби. Можете бути впевнені в тому, що панірування не пригорить.

Секрети правильної паніровки риби перед обсмаженям

Борошно — один із різновидів ідеального панірування для риби. Можна використовувати як гречане борошно, так і пшеничне, рисове або вівсяне. Зазвичай його можна поєднати із курячим яйцем. Також рибку можна обсмажити і просто в борошні зі спеціями.

Для панірування риби чудово підходить манна або кукурудзяна крупа. В ній можна панірувати хека або минтай. Також панірувати рибу можна у висівках, подрібненому насінні або рідкому клярі.

Поділитись
Автор:
Вікторія Бородіна