Рубрики: Лайфхаки

Лише у 50 років дізналася, навіщо кожна виїмка на овочечистці. Функції “економки”, які полегшують життя

Овочечистка — функціональний прилад, який стає справжнім помічником для господинь на кухні. На ній зазвичай є лезо, а ще отвори посередині. Для чого вони призначені — розповідає "Один Факт".

Двостороння овочерізка – ефективний прилад, який, мабуть, є на кухні в кожної господині. Пластиковий інструмент має гостре лезо, а ще — отвори на рукоятці. Також в ній є безліч інших робочих елементів. Читайте в матеріалі від “Один Факт” – для чого саме вони призначені.

Дивні отвори із зубчиками на рукоятці приладу для чистки овочів — це не просто декоративний елемент. Вони мають функціональне значення. Використовувати їх варто для подрібнення очищених зубчиків часнику.

Отвори на рукоятці овочечистки призначені для подрібнення часнику

В овочечистках із пластику також є збоку вушко. Його теж можна використати з максимальною користю. За допомогою саме цього вушка очищають від шкірки цитрусові фрукти. Просто проріжте ним шкірку апельсину або лимону — і вона зніметься разом із цедрою набагато легше.

В сучасних овочечистках також є й інший функціональний бік. Він необхідний для того, щоб робити фігурні слайси із очищених овочів та фруктів. Цей бік кухонного приладу також використовують для нарізання твердого сиру.

Інший бік овочечистки – ідеальний інструмент для того, щоб зробити картопляні чипси або яблучні фріпси.

Щільне лезо овочечистки, яке розташоване на краю ручки — призначене для зняття шкірки із різних овочів (морква, картопля, буряк та інші). Існує ще один лайфхак, за допомогою якого можна швидше очистити шкірку з овочів. Для цього очищайте шкірку поступово, а не по всій довжині овочів.

Головні функції овочечисток та робочі елементи

В деяких моделях овочечисток є на кінці гострий виступ. Його можна використати для видалення “оченят” в картоплі. Справа в тому, що основне лезо з таким завданням не впорається. А ось цей виступ чудово видаляє “оченята”. Просто скребіть їх за допомогою виступу і через декілька секунд вони зникнуть.

Поділитись
Автор:
Вікторія Бородіна