Рубрики: Лайфхаки

Коли в травні 2024 року сіяти кавуни у відкритий ґрунт, щоб вони виросли солодкі і соковиті: сприятливі дати

Кавуни — улюблена ягода багатьох українців. Сіяти їх можна вже в травні. Але щоб врожай вийшов солодким та смачним – оберіть для цього сприятливі дні за Місячним календарем.

Кавуни — улюблена літня ягода багатьох українців. Але вирощувати його на власній присадибній ділянці зважуються далеко не всі господарі — бояться труднощів.

Досвідчені агрономи кажуть, що вирощувати кавуни потрібно з певними правилами. Тоді вони й врожай гарний дадуть, і солодкими та соковитими виростуть. “Один Факт” розповість прямо зараз, які дні у травні 2024 року найбільш сприятливі для посіву кавунів у відкритий ґрунт.

Коли садити кавуни у травні за Місячним календарем 2024

Коли садити кавуни в травні 2024 року за Місячним календарем

Висаджувати кавуни у відкритий ґрунт починають в квітні і продовжують цю процедуру протягом всього травня. В цей період ґрунт на ділянці зазвичай нагріваϵться до температури + 10°С.

Найбільш сприятливі дні в третій декаді травня 2024 року для посіву кавунів у відкритий ґрунт, це:

22, 23, 24, 28 і 29 число

Найбільш несприятливими днями для посіву кавунів у травні ϵ 25 і 26 травня

В останні 2 тижня травня 2024 року існують і нейтральні дні, в які за бажанням також можна посіяти насіння кавунів у відкритий ґрунт.

Перш ніж сіяти кавуни у відкритий ґрунт у травні 2024 року — обовʼязково підготуйте землю для ціϵї процедури. В ґрунт додають органічні добрива, які збагатять його поживними речовинами.

Сприятливі дні для посадки кавунів на розсаду в 3-й декаді травня 2024 року

Під час висаджування насіння кавунів на розсаду варто дотримуватись відстані між ними у 70-80 см. Адже рослинам потрібен необхідний простір для росту і розвитку.

Кавуни після перших сходів потрібно забезпечити якісним та регулярним поливом. Щоб врожай вийшов добрим – підживлюють ґрунт в місці росту молодих пагонів кавунів.

Також не варто забувати про необхідність формування кавунів та правильного обрізання.

Тоді плоди отримають гарні умови для росту і розвитку. Також це допоможе знизити ризики поширення хвороб та шкідників.

Поділитись