Українці вражають рекордами
Географія українських рекордів доволі різноманітна: Львів, Київ, Чернігів.
Львів’яни зібрали тисячу гарно оздоблених пасок і розклали їх у вигляді тризуба. Такий малюнок визнали найбільшим в Україні. До акції долучилося чимало підприємств й громадських організацій.
Пасочки викладали не заради задоволення чи амбіційних планів із попадання до Книги рекордів України. Мета акції – зібрати гроші, на дрон для 125-ої бригади тероборони. Львів’яни донатили на суму не менш ніж 300 гривень, навзамін отримуючи пасочку, що брала участь у створенні рекордної композиції.
Свою першу книжку Марися Миго видала у 7-річному віці. Юна киянка не лише самотужки написала текст “Кікорофа — місто, у якому постійно щось твориться”, але й зробила власні ілюстрації. За подібну завзятість потрапила до книги українських рекордів.
Першу свою творчу роботу “Лісові звірі і ураган” дівчинка зробила, коли їй не минуло й 5 рочків. Тоді малювала пальчиковими фарбами. У 6 років була готова для друку ціла книжка, яку мама видала в оригінальному вигляді. У 9 років побачила світ збірка казок, написана Миго.
Ще торік на Покрову чернігівці вирішили виділитися, створивши в’язаний прапор України. Розгорнули дивовижне полотнище на схилі Катерининської церкви. Завдовжки він вийшов 30,54 м, а завширшки 20,20 м. Стяг-рекордсмен потрапив до Національного реєстру рекордів.
До створення шедевра долучилися три з половиною сотні майстринь з усіх теренів країни. Чимало було людей, що виїхали з нині окупованих територій. Присилали фрагменти й ті, хто нині перебуває за кордоном. Збирати шматочки майбутньої композиції почали з квітня, завершивши у серпні. На створення прапора пішло 700 км ниток.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень