Фразеологізми часто використовуються українцями в побуті. Пропонуємо до уваги читачів "Одного Факту" найбільш дотепні та цікаві вислови із поясненням їх значень.
Цей вислів використовують для того, щоб охарактеризувати людину, яка сміється.
Завдяки цьому фразеологізму висловлюють той факт, що людина дуже обізнана в тому чи іншому питанні.
Вислів використовують по відношенню до людини, яка неодноразово обіцяє щось зробити, але своїх обіцянок не дотримується.
Вислів, за допомогою якого характеризують дії людини, яка тиняється без діла та нічого не робить. В нього є й інші, синонімічні вислови – клеїти дурня, лежати лежнем, бити байдики, ловити ґав.
Вислів, який надає характеристику двом людям із приблизно однаковим світоглядом. Вони мають схожий погляд на речі та події, що відбуваються навколо. І саме тому – схожі між собою, як лівий та лівий (або ж правий та правий) чоботи.
Фразеологізм, що стосується неприємностей в житті. Він значить, що людина, вибравшись із невеличкої халепи – втрапила у халепу велетенську. Серед синонімічних висловів до цієї фрази є ось такі: тікав від диму та попав у вогонь, утікав від вовка та натрапив на ведмедя, з дощу та під ринву.
Саме цей вислів використовують для характеристики гордої і навіть гордовитої людини.
Вислів використовується як синонім фраз “наробити крику”, “здійняти галас”.
Фразеологізм, який характеризує настирливе, навʼязливе наполягання на чомусь.
Цю фразу використовують для того, щоб охарактеризувати дії людини, що відмовляється від сказаного раніше, дає задню у своїх обіцянках.
Фразеологізм використовують по відношенню до людини, яка звикла ледарювати та нічого не робити.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень